takhfifan-ads

    تخفیفان اولین و بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران, روزانه بیش از 800 پیشنهاد هیجان‌انگیز را با تخفیف‌های٤٠% تا ٩٠% در اپلیکیشن و سایت خود منتشر می کند .  
  • انواع پیشنهادات تخفیفان:
  • 1-رستوران و کافی شاپ
  • 2-کنسرت، سینما و تئاتر
  • 3-تور، هتل و سفر
  • 4-استخر و پینت بال
  • 5-کالاهای مختلف

دانلود بازی کامپیوتر n Verlore Verstand نسخه SKIDROW

n Verlore Verstand بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی مستقل Skobbejak Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . در بازی n Verlore Verstand شما به یک واقعیتی از رویاها و کابوس ها منتقل می شوید . چه چیزی در این سفر ماجراجویانه از ناخوداگاه خود کشف خواهید کرد؟ در این عرصه ی ناشناخته شما باید از طریق خاطرات خود سفر کرده تا حقیقت را کشف کنید . اتموسفر بازی n Verlore Verstand بسیار زیبا بوده و می توان به جرات گفت نمونه ی آن را کمتر در بازی مشاهده کردیم . کش مکش بین کارکتر با محیط خود بسیار زیبا بوده و بازیکن را تحت تاثیر قرار می دهد .

سایر توضیحات : گیم پلی بازی n Verlore Verstand بسیار جذاب بوده و تعامل با محیط بسیار عالی می باشد . بیشتر قسمت های بازی پازل هایی کار شده که حل کردن آن بخش مهمی از داستان را بازگو می کند . اکتشاف در بازی حرف اول را می زند و شما باید با دقت بالا محیط اطراف خود را کاوش کنید . گرافیک فوق العاده بازی در کنار صداگذاری جذاب آن هیجان های بازی را دو چندان کرده و بازیکن را به انجام بازی بیشتر ترغیب می کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

n Verlore Verstand

مشخصات بازی :

نام بازی : n Verlore Verstand

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Skobbejak Games

منتشر کننده : Skobbejak Games

سبک بازی : ماجراجویی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

n Verlore Verstand

لینک دانلود