تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود انیمه سریالی GinTama گینتاما تا قسمت 367 اضافه شد

به روز رسانی :

1397/08/30 تا قسمت 367 اضافه شد.

انیمه سریالی GinTama گینتاما نشان دهنده اواخر دوره ادو می باشد و زمین توسط بیگانگانی به نام “Amanto” مورد هجوم قرار گرفته و آنها زمین را به تسخیر خود در آورده اند . سامورایی های ژاپن به نبرد با بیگانگان متجاوز برمی خیزند ، اما زمانی که شوگان متوجه قدرت بیگانگان شد به سامورایی ها خیانت کرده و تسلیم بیگانگان می شود . شوگان یک قرارداد با بیگانگان می نویسد که به آنها اجازه می دهد به همه ی نقاط کشور بروند و ممنوعیت حمل شمشیر را اجرا کنند . با کنار رفتن شمشیر سامورایی ها ، آنها دیگر قادر به مقاومت در مقابل بیگانگان نیستند .

سایر توضیحات : پس از آن Shogunate یک دولت دست نشانده می شود . انیمه سریالی GinTama گینتاما داستان سامورایی خارج از مرکز است و چگونگی کمک Shinpachi Shimura به نوجوانی به نام Gintoki Sakata را نشان می دهد . Gintoki می خواهد خواهر خود Tae را از دست بیگانگانی که قصد سوء استفاده از او را دارند نجات دهد . Gintoki تحت تاثیر Shinpachi قرار میگیرد و شاگرد او می شود و برای دانستن بیشتر در مورد بیگانگان و پرداخت اجاره خانه خود به عنوان یک خبرنگار آزاد مشغول به کار می شود . گینتاما (به ژاپنی: 銀魂 Gintama) یک مانگا ژاپنی است که در تاریخ 8 دسامبر 2003 توسط هیدآکی سوراچی نوشته و مصورسازی شد . این مانگا بصورت سریالی توسط شوئیشا در مجله هفتگی شونن جامپ چاپ و منتشر شده است و در سال 2005 توسط استودیو سانرایز انیمیشن آن نیز تهیه و منتشر گردید که به دنبال آن یک مجموعه ۲۰۱ قسمتی از آن ساخته شد و در شبکه TV Tokyo از تاریخ 4 آوریل 2006 شرع به پخش گردید و تا 25 مارس 2010 ادامه پیدا کرد . شما عزیزان می توانید انیمیشن سریالی GinTama گینتاما را از سرور های قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید .

تصاویری از انیمه سریالی GinTama گینتاما :

GinTama

مشخصات دیگر انیمه سریالی GinTama گینتاما :– ژانر : انیمیشن – اکشن– کارگردان: (Shinji Takamatsu (Episodes 1-105) – Yoichi Fujita (Episodes 100-201– موسیقی : Audio Highs– استودیو سازنده : Sunrise– شبکه نمایش : TV Tokyo– تاریخ شروع نمایش : 4 آوریل 2006– تاریخ اتمام : 25 مارس 2010– زبان انیمیشن : ژاپنی– کیفیت نمایش 1 تا 5 : 480p– کیفیت نمایش فصل 6 و 7 و 8 : 720p– فرمت نمایش : mkv– زیرنویس فارسی : دارد
لینک دانلود