تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی Tennis World Tour: Roland-Garros Edition نسخه Skidrow

به روز رسانی :

1398/03/17 نسخه Tennis World Tour: Roland-Garros Edition - Skidrow اضافه شد.

Tennis World Tour یا بزرگترین ستارگان در دنیای تنیس . به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تنیس در جهان میان 30 کاراکتر مختلف مانند راجر فدرر، آنجلیک کربر، استن وارینکا و بسیاری از افسانه های ورزشی بازی کنید . در این نسخه شاهد  بازسازی حرکتات بازیکنان خواهیم بود . انیمیشن های واقع گرایانه ، با استفاده از تکنولوژی ضبط متحرک با دقت در بازی به شما کمک می کنند تا تمام عکس العمل هایی که در تنیس مدرن استفاده می شود را یاد بگیرید : تکه، لوب، چرخش بالا و غیره . 18 زمین مختلف مانند سخت ، خاک رس ، چمن و حتی چوب سخت وجود دارد که هر سطح بر شرایط بازی تاثیر می گذارد و توانایی و مهارت های شما را به چالش می کشد .

سایر توضیحات : Tennis World Tour یکی از بازی های سبک ورزشی است که توسط کمپانی Breakpoint طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Bigben Interactive برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . وجود حالت CAREER MODE این امکان را به شما می دهد تا شما کاراکتر مورد نظرتان را خلق کنید و با پیشرفت در این حرفه ، به یکی از بزرگترین بازیکنان تنیس تبدیل شوید . تصمیم بگیرید که چه استراتژی برای هر مسابقه اتخاذ شود و از کارت های مهارت خود برای شکست دادن حریفان خود استفاده کنید .

نام: Tennis World Tour
حجم فایل: 5.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Breakpoint
تاریخ انتشار: 2018
زبان: انگلیسی
ژانر: ورزشی - تنیس
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: PC
ناشران: Bigben Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Tennis World Tour: Roland-Garros Edition - Skidrow

The new standard developed by veterans of tennis simulations: play as one of 30 professional tennis players, learn all the shots, master each type of surface and experience a realistic career mode. Define your style of play and tactics to become n1 in the world!

لینک دانلود