تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Directory List and Print Pro v3.64 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/14نسخه جدید Directory List and Print Pro v3.64 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های مدیریت محتوی دایرکتوری روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت محتوی دایرکتوری سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت محتوی دایرکتوری هستید ،نرم افزار Directory List and Print Pro یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت محتوی دایرکتوری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت محتوی دایرکتوری بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت محتوی دایرکتوری به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت محتوی دایرکتوری باعث شده است. ابزارهای مدیریت محتوی دایرکتوری با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت محتوی دایرکتوری نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت محتوی دایرکتوری را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت محتوی دایرکتوری سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت محتوی دایرکتوری برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Directory List and Print Pro به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت محتوی دایرکتوری برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت محتوی دایرکتوری هستید ، نرم افزار Directory List and Print Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Directory List and Print Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت محتوی دایرکتوری به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Directory List and Print Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Directory List and Print Pro به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت محتوی دایرکتوری را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Directory List and Print Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت محتوی دایرکتوری اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت محتوی دایرکتوری برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Directory List & Print center

ویژگی های نرم افزار Directory List and Print Pro :– سادگی کار با نرم افزار– تنظیم نمایش دایرکتوری به صورت ساختار درختی– نمایش ویژگی های فایل مانند Read Only, Hidden, System و …– نشان دادن مدت زمان فایل های صوتی و تصویری– نمایش عنوان ستون در سطر اول– نمایش تعداد و مجموع اندازه طول و اشیاء نمایش داده شده– نمایش تاریخ و زمان آخرین اصلاح– نمایش اندازه فایل– امکان اعمال فیلتر در نمایش فایل های مختلف– چاپ مستقیم فهرست ایجاد شده توسط پرینتر– نمایش نام فایل ها با یا بدون پسوند فایل– نمایش نام فایل را با یا بدون مسیر دایرکتوری– ایجاد خروجی به عنوان فایل CSV– لینک کردن فایل ها و دایرکتوری ها در اکسل، به منظور باز کردن مستقیم فایل تنها با یک کلیک ماوس– نمایش حجم فایل-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت محتوی دایرکتوری– کاربردی در امر مدیریت محتوی دایرکتوری-انجام مدیریت محتوی دایرکتوری با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Directory List and Print Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Infonautics GmbHنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت محتوی دایرکتورینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Directory List and Print Pro

Directory List and Print Pro v3.64

Directory List & Print is a software tool for Windows™ and enables listing and printing the content of any directory in a simplest way. By copying to the clipboard the lists can be exported into other programs or opened directly in Word™ and Excel™. The Free Version (Freeware) has all the basic features included, the Pro Version (Shareware) provides interesting additional features.


لینک دانلود