تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Eltima CloudMounter v1.5.1420 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/28نسخه جدید Eltima CloudMounter v1.5.1420 اضافه شد.

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت فضای ابری افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری همچون Eltima سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت فضای ابری دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت فضای ابری هستید نرم افزار Eltima CloudMounter یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت فضای ابری بر آورده سازید. شرکت Eltima مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت فضای ابری به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت فضای ابری باعث شده است. ابزارهای مدیریت فضای ابری با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Eltima CloudMounter با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت فضای ابری به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Eltima CloudMounter تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Eltima CloudMounter می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت فضای ابری برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

CloudMounter ccenter

ویژگی های نرم افزار Eltima CloudMounter :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت فضای ابری– کاربردی در امر مدیریت فضای ابری-انجام مدیریت فضای ابری با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Eltima CloudMounter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Eltimaنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت فضای ابرینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Eltima CloudMounter

Eltima CloudMounter

Mount cloud storage as local drive on Windows computers. Mount cloud drive with CloudMounter right on your computer and work with it just the way you would with a local drive. Easily connect to Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive in Explorer.

لینک دانلود