دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود نرم افزار Microsoft Office Online Server 2016

نرم افزار Microsoft Office Online Server 2016 ، یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای برای اجرای نرم افزارهای مایکروسافت آفیس به صورت آنلاین می باشد که به تازگی توسط کمپانی مشهور مایکروسات منتشر شده است . Microsoft Office Online Server 2016 یک مجموعه اداری آنلاین ارائه شده توسط مایکروسافت ، که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد و ویرایش فایل های ورد ، اکسل ، پاورپوینت و OneNote به نسخه مبتنی بر مرورگر وب از برنامه های کاربردی مایکروسافت آفیس دسترسی داشته باشند . همچنین در این نرم افزار سرویس های Outlook.com  و OneDrive از سیستمهای برنامه واحد و یکپارچه در دسترس هستند . نسخه در محل از این سرویس به نام دفتر نرم افزار وب سایت و سرور را می توان در ابرهای خصوصی در رابطه با مایکروسافت شیرپوینت ، مایکروسافت اکسچنج سرور و مایکروسافت Lync سرور نصب کرد .

* کاربران توجه داشته باشند که این نرم افزار فقط بر روی سیستم عامل های Windows Server 2012 R2 و Windows Server 2016 قابل نصب می باشد و همچنین امکان نصب Office Online Server بر روی Exchange Server یا SharePoint Server وجود ندارد .

Word Online :

– ایجاد و ویرایش رزومه ، خبرنامه ها ، و اسناد، و دعوت دیگران به بررسی همکاری و نویسندگی در زمان واقعی

– صرفه جویی در وقت با قالب رایگان از جمله ابزار قالب بندی مورد نیاز برای سبک MLA، APA

– ساخت و نوشتن متون به زبانهای مختلف و تایپ کردن تحت وب

Excel Online :

– سازماندهی و تجزیه و تحلیل داده های خود در صفحات گسترده اکسل و همچنین همه تغییرات شما به طور خودکار ذخیره خواهد شد

– تجسم اطلاعات خود با نمودار مدرن

– همکاری آنلاین در زمان واقعی با دیگر دوستان خود

PowerPoint Online :

– روشن کردن ایده های خود  در کوتاه ترین زمان با استفاده از قالب  های حرفه ای به صورت رایگان – اضافه کردن طرح های مختلف به اسلایدهای خود با استفاده از انیمیشن ، انتقال ، عکس ها و فیلم آنلاین – همکاری نویسنده با تیم خود در ارائه مشابه در همان زمان ، از هر نقطه  

 

Microsoft Office Online Server 2016