تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Plugin Boutique Scaler v1.7 – win

Plugin Boutique Scaler، این نرم افزار یک افکت MIDI منحصر به فرد و الهام بخش است که باعث می شود آکورد ها و پیشرفت های بصری و سرگرم کننده ای را پیدا کنید! با توجه به تشخیص توجه، انتخاب مقیاس و پیشنهادات وتر، Scaler یک جعبه ابزار جامع اما آسان برای استفاده است که به هرکسی کمک میکند که کیفیت موسیقی خود را بهتر کند. این نرم افزار اولین ابزاری است که می تواند تعیین کند چه کلید و مقیاس شما در آن هستید و آکورد هایی را که با موسیقی شما مطابقت دارید و آنها را نشان دهد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توانید در یک لحظه از ابتدا با ارائه یک سری از آکورد های اولیه در یک کلید ناشناخته و الهام بخش آشنا شوید. با استفاده از از این نرم افزار می توان بر روی بیش از 2،000 مقیاس و حالت از جمله ژانر و ایستگاه از پیش تنظیم شده مانور داد تا بتوان آکورد مورد نظر خود را یافت. هنگامی که شما یک مقیاس را تعیین می کنید، Scaler یک آکادمی متمایز دیاتونیک را برای شما فراهم می کند تا شما بتوانید با استفاده از ده ها تن از تنوع و تکه های صدای تکراری، اقدام به انجام آن کنید. دوستداران این نظریه همچنین می توانند بینش هر تابع هارمونیک وتر را دریافت کنند.

Plugin.Boutique.Scaler.center عکس سنتر

ویژگی های نرم افزار Plugin Boutique Scaler v1.7:

ارائه بیش از 30 مجموعه آکورد جدیدبیش از صد مجموعه وتر جدید از جمله تمام حالت های مقیاس های هارمونیک و ملودیک جزئیپخش از طریق هر پیش نمایش پیشرفت در یک کلیکپیشرفت های آکورد دیاتونیک

و …

مشخصات نرم افزار Plugin Boutique Scaler v1.7:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : میکس و مسترنوع فایل : EXE

Plugin Boutique Scaler v1.7 - win

Scaler is a unique and inspirational MIDI effect that makes finding chords and progressions intuitive and fun! With note detection, scale selection and chord suggestions, Scaler is a comprehensive but easy-to-use toolbox that will help anyone make better music.A first of its kind, Scaler can determine what key and scale you’re in and suggest chords that match your music, or it can inspire a tune from scratch by providing a set of initial chords in an unexplored key. With the onboard bank of over 2,000 scales and modes including genre and artist presets, there’s more than enough to keep the juices flowing.Once you’ve determined a scale, Scaler lays out basic diatonic chords for you to audition, and lets you take things further with dozens of chord variations and voicings to try out. Theory buffs can also get an insight into each chord’s harmonic function.Ready to put together a progression? Simply drag and drop chords into Scaler’s sequencer, change up octaves and inversions, edit the voicing, and record or drag the progression into your DAW.

لینک دانلود