دانلود نرم افزار VMware Workstation Player v15.5.6 Build 16341506 ویندوز

به روز رسانی :

1399/03/21 نسخه v15.5.6 Build 16341506 اضافه شد.

VMware Workstation Player

بسیاری از کاربران ممکن است بخواهند بنابر هر دلیلی سیستم عامل دومی را بر روی دسکتاپ کامپیوتر شخصی خود نصب کنند تا در مواقع لزوم بتوانند از آن استفاده نمایند.

نرم افزار VMware Workstation Player

به شما اجازه می دهد تا یک سیستم عامل دوم جداگانه را روی یک کامپیوترتان نصب و اجرا کنید. این نرم افزار کاربردی با استفاده از بسیاری از کاربردهای مختلف از جمله ابزار آموزشی شخصی، یک ابزار تجاری را نیز برای ارائه یک تجربه ساده جهت اجرای یک سیستم عامل جداگانه بر روی دسکتاپ را ارائه می نماید. همچنین این نرم افزار توانایی استفاده از Hyperviser VMware vSphere به عنوان یک راه حل مجازی سازی ساده اما با کیفیت و پایدار فراهم می کند. شرکت VMware Workstation با سابقه تقریبا 20 سال فعالیت در زمینه ارائه نرم افزارهای سیستمی، سری نرم افزارهایی را تحت عنوان VMware Workstation Plugin که از همان پلت فرم به عنوان VMware Workstation Pro و vSphere بهره می گیرند و این یکی از راه حل های پایدار برای مجازی سازی سیستم های دسکتاپ است، ارائه کرده است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی سیستم عامل دوم را به عنوان یک ماشین مجازی (VM) بر روی یک کامپیوتر شخصی خود بدون تاثیر بر محیط دسکتاپ اصلی و بدون راه اندازی مجدد سیستم، اجرا کنید.
نام: VMware Workstation Player
شرکت سازنده: VMware
ورژن: v15.5.6 Build 16341506
فرمت فایل: exe
رمز فایل: www.download.ir

VMware Workstation Player v15.5.6 Build 16341506

VMware Workstation Player allows you to run a second, isolated operating system on a single PC. With many uses ranging from a personal educational tool, to a business tool for providing a simplified experience to run a corporate desktop on a BYO device, Workstation Player leverages the VMware vSphere hypervisor to provide a simple yet mature and stable, local virtualization solution.Simple but Powerful VirtualizationWith nearly 20 years of active development, VMware Workstation Player builds from the same platform as VMware Workstation Pro and vSphere, making it one of the most mature and stable solutions for local desktop virtualization. Safely and easily run a second operating system as a virtual machine (VM) on a single PC without affecting your main desktop environment and without rebooting.


لینک دانلود