تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر 35MM نسخه PLAZA

35MM یک بازی در سبک ماجراجویی و اخرالزمانی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Носков Сергей ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Носков Сергей  یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای 35MM را به عنوان اولین تجربه خود در زمینه ساخت بازی های رایانه ای خود داشته است ، در این بازی شما در یک فضای آخرالزمانی حظور دارید . داستان این بازی در رابطه با دو مسافر می باشد که در حال مسافرت در یک منطقه خالی از سکنه می باشند . دو شخصیت اصلی بازی از افرادی می باشند که سایر بازماندگان آنها را رها کرده اند تا انها به تنهای در این طبیعت وحشی و خالی از سکنه بمیرند اما انها نشان می دهند که انسان های قدرتمندی هستند و می تواند به تنهایی در این دنیای دحشی زندگی کنند تا اینکه براثر یک سری حوادث انها یکدیگر را پیدا کرده و بازی اغاز می شود .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی به سبک بازی های نقش افرینی طراحی شده است . در این بازی شما باید با گشت و گذار در دنیای بازی به منابع اولیه ای که برای زنده ماندن در این شرایط سخت احتیاج دارید دست یافته و با مدیریت صیحیح آنها و استفاده درست منابع اولیه خود را در این شرایط سخت زنده نگاه دارید . وقایع این بازی در کشور روسیه جریان دارد و محیط این بازی بسیر بزرگ و مملو از روز و رازهای مختلف می باشد که تنها با گشت و گذار قادر به کشف آنها خواهید بود . گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و دنیای این بازی از جزئیات بسیار بالایی برخوردار است به طوری که شما با وارد شدن به محیط های جدید چند دقیقه ای را به گشت و گذار خواهید پرداخت . بازی رایانه ای 35MM یکی از زیباترین بازی ها با محوریت آخرالزمانی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر 35MM نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : 35MMپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Носков Сергейمنتشر کننده : Носков Сергейسبک بازی : ماراجویی – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

35MM

لینک دانلود