دانلود فیلم مستند A Leaf of Faith

A Leaf of Faith

ماده ای را مورد بررسی قرار میدهد که یک مکمل گیاهی است که به عنوان جایگزین برای داروهای ضد افسردگی امروز پیشنهاد شده است . مستند A Leaf of Faith در حال کشف یک گزینه جایگزین گیاهی برای مسکن های افیونی است ، که عامل مرگ 30 هزار آمریکایی در سال است . از درختی به نام کراتوم تهیه شده و قادر است بدون بسیاری از عوارض جانبی مواد افیونی ، درد را کاهش داده و بر غلبه بر اعتیاد کمک کند . با رسیدن به نسبت های اپیدمی ، اعتیاد به مواد افیونی در حال حاضر یکی از مهمترین دلایل مرگ در ایالات متحده است ؛ اعم از مصرف بیش از حد هروئین (یک مواد افیونی) تا سوءاستفاده از مواد افیونی مصنوعی برای برداشتن از افزودن هروئین و تجویز مواد مخدر اعتیاد آور برای تسکین دردهای مزمن . مستند A Leaf of Faith ، آمارهای حیرت انگیز را فاش می کند ، و در ادامه به توصیف و دفاع از یک ماده جایگزین می پردازد ، برگ کراتوم ، برداشت شده از یک گیاه که به وفور در جنوب شرقی آسیا رشد می کند ، جایی که قرن هاست در چای دم کرده و از آن استفاده می شود . افزایش خلقی و کاهش درد ، بدون بروز حوادث اعتیاد یا مرگ . شرح حال

مستند A Leaf of Faith

، تلاش بل برای گزارش کامل وضعیت در مورد ایستادگی کراتوم در کنار پزشکان ، داروسازان ، بازاریابان ، بیماران و سازمان های مختلف دولتی از جمله FDA و DEA را نشان میدهد . او نظرات مختلفی درباره اثربخشی ، ایمنی و نیاز به تنظیم کراتوم ، که هم اکنون در فروشگاه های مواد غذایی بهداشتی و فروشگاه های مواد غذایی به فروش می رسد ، می یابد . نکته پایانی این است که هنوز آزمایش های بالینی برای تعیین اثرات و اثربخشی کراتوم انجام نشده است ، بنابراین همه نظرات – از جمله اظهار نظرهای مبتنی بر تجربه شخصی با برگ کراتوم تا حدودی حدس و گمان است ، اما به طور کلی توافق می شود که باید مقررات وجود داشته باشد در مورد صحت و کیفیت محصول و الزام برای برچسب زدن دقیق محصول به کار گرفته می شود . بل به عنوان یک مدافع ، با ارائه دیدگاه متوازن در مورد مزایا و خطرات آن ، و متعهد به مطالعه بیشتر کراتوم در آینده ، وظیفه خوبی در تقویت آگاهی عمومی در مورد کراتوم می کند . این مستند آموزنده برای هر کسی که از درد مزمن رنج می برد و / یا نگرانی در مورد دستکاری های بازاریابی داروهای بزرگ در ایالات متحده دارد ، ضروری است .
نام: A Leaf of Faith
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 7.0
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت 26 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Chris Bell
نویسنده: Chris Bell
ستارگان: Susan Ash
رمز فایل: www.download.ir

A Leaf of Faith

This documentary explores Kratom, a botanical supplement that has been proposed as an alternative to today's opioid painkillers.

لینک دانلود