تبلیغات
تبلیغات

دانلود مراسم Apple WWDC 2016

Apple WWDC 2016 و یا Apple Worldwide Developers Conference مراسمی است که شرکت اپل هر ساله در شهر کالیفرنیا برگزار می کند. مراسم Apple WWDC بدین منظور برگزار می شود تا شرکت اپل جدید ترین نرم افزار ها و تکنولوژی هایی که برای توسعه دهندگان مختلف ایجاد کرده را معرفی کند. شرکت کنندگان در این مراسم می توانند در کنار مهندسان اپل کارگاه ها و آزمایشگاه هایی که برگزار می شود شرکت کنند، و همچنین در جلسات مختلف حضور پیدا کنند و از تیتر های خبری متنوعی که در مراسم Apple WWDC 2016 بهره مند شوند. تا سال 2007 شرکت کنندگان به طور میانگین بین 2000 تا 4200 نفر بود، اگر چه استیو جابز در مراسم سال 2007 اعلام کرد که 5000 شرکت کننده دارد. از سال 2008 تا سال 2015 این مراسم در یک محیط بسته و تحت پوشش برگزار می شد و جایگاه حضار که نزدیک 5 هزار نفر بود، فروخته می شد، البته با احتساب میهمانان ویژه تعداد شرکت کنندگان آن به نزدیک 5200 نیز می رسید.

Apple WWDC 2016

سایر توضیحات : مراسم Apple WWDC از سال 1998 ابتدا با سخنرانی یک سخنران آغاز می شود که معمولا توسط جابز انجام می شد که به منجر آن، سخنرانی ها با نام Stevenotes شناخته شد. پس از این که استیو جابز در سال 2011 از دنیا رفت جانشین او Tim Cook وظیفه جابز را انجام می داد. مراسم Apple WWDC 2016 در تاریخ 13 ژوئن 2016 برگزار شده است و قیمت هر بلیت آن نیز 1599 دلار بود. از مهم ترین تیتر های خبری که در ایین مراسم عنوان شد می توانیم به موترد زیر اشاره کنیم:

MACOS یک نام جدید دارد، تداوم بیشتر در تمامی دستگاه ها، و SIRI

OS X حالا macOS است و این دنباله Sierra نامیده می شود.

APPLE PAY از طریق وب در دسترس خواهد بود

از طریق APPLE PAY شما قادر خواهید بود تا پرداخت های آنلاین خود را از طریق Safari انجام دهید.

APPLE WATCH ( ساعت هوشمند اپل ) سریعتر خواهد شد و ویژگی های جدیدس به آن اضافه می شود

watchOS 3 میزبان یک آپدیت جدید می باشد، اما مهم ترین نکته آن است که بار گذاری برنامه ها در این نسخه حدود 7 برابر سریعتر از نسخه قبل است.

IOS یک آپدیت جدید دریافت خواهد کرد

Craig Federighi تغییرات IOS را گسترده ترین تغییرات برای کاربران خواند که قرار است به طور کلی اکثر بخش آن ها از جمه پلیر موزیک، نقشه ها،  اعلان ها و همچنین لمس سه بعدی تغییر خواهند کرد.

و بسیاری مواد دیگر که می توانید با دانلود این مراسم در ادامه مطلب از آن ها آگاهی پیدا کنید.

Apple WWDC 2016

لینک دانلود