تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Castle Heist Chapter 1 نسخه HI2U

Castle Heist Chapter 1 بازی در سبک اکشن , ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Gustav “Goffa” Söderström ساخته شده و استودیوی GoffaGames این بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Castle Heist Chapter 1 در سبک مخفی کاری بوده و به صورت اپیزدیک یا همان قسمتی می باشد . شما در این بازی باید از عقل خود استفاده کرده تا مسیر روبه جلو را پیدا کنید و مهارت های شما برای عبور از دشمنان به چالش کشیده خواهد شد . محیط و اتموسفر بازی بسیار زیبا بوده و چالش های خاص خود را دارد . بازی Castle Heist یک بازی هیجان انگیز می باشد و با توجه به اینکه توسط یک استودیوی مستقل ساخته شده المان هایی از یک بازی کلاسیک را دارا می باشد .

سایر توضیحات : در Castle Heist Chapter 1 عموی شما به قتل رسیده است . تنها راهی که از به قتل رسیدن او پرده بردارید دنبال کردن ردپاها می باشد . آیا به انتها خواهید رسید؟ آیا از تمام محافظین عبور خواهید کرد؟ آیا مسیر خود به سمت قلعه را پیدا خواهید کرد؟ و در انتها آیا خواهید توانست تا شی با ارزش را به سرقت ببرید؟ در طی سه قسمت هیجان انگیز از بازی Castle Heist بازیکنان با دشمنان مختلف روبه رو شده , اشیا باستانی مختلفی را مشاهده می کنند و حوادث گوناگون دیگری را تجربه خواهند کرد . این یک بازی سراسر مخفی کاری می باشد گرقتار شدن جز انتخاب ها نمی باشد شما باید سرنخ ها باقی مانده را دنبال کرده هیچ بخششی در این مسیر نیست قسمت اول بخش کوچکی از ماجراجویی عظیم شما می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Castle Heist Chapter 1

مشخصات بازی :نام بازی : Castle Heist Chapter 1پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Gustav “Goffa” Söderströmمنتشر کننده : GoffaGamesسبک بازی : اکشن , ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Castle Heist Chapter 1

لینک دانلود