تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Catyph The Kunci Experiment نسخه PLAZA

Catyph The Kunci Experiment یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Simon Says: Play! ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Simon Says: Play! یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری شده است ، بازی های اسن استودیو متمرکز بر روی داستان های قدرتمند و گیرا می باشد . در سال های اخیر با انتشار بازی هایی مانند DESTINY و سری CALL OF DUTY بازی ها به سمت داستان های ضعیف رفته اند و بازی بازان هر روز اعتراضات بسیاری به این مشکلات می کنند . در همین راستا استودیوهای بازی سازی مستقل به سمت و سوی بازی های داستان محور رفته اند . بازی رایانه ای Catyph The Kunci Experiment یکی از همین بازی ها می باشد که متمرکز بر روی داستان گیرا و شخصیت پردازی قدرتمند می باشد . داستان این بازی در آینده ای دوز اتفاق می افتد و در فضایی که انسان ها به تکنولوژی های بسیاری دست یافته اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی بعد از یافتن یک مکعب جادویی آغاز می شود ، در شرایطی که انسان ها یک تکنولوژی جدید یافته اند و بوسیله این تکنولوژی امکان سفر در فضا را یافته اند ، در همین راستا انسان ها با سفینه های فضایی به کهکشان راه شیری سفر می کنند تا سیاره های دیگر را مشاهده کنند و به منابع اولیه بیشتری دست یابند . گیم پلی این بازی بسیار متنوع و جذاب می باشد شما در این بازی به تعداد زیادی سیاره دسترسی خواهید داشت که با گشت و گذار بر روی ان سیاره ها به آیتم های قدرتمند جدیدی دست خواهید یافت . اتمسفر این بازی بسیار گیرا می باشد بطوری که شما کاملا درگیر شرایط محیط بازی شده و خود را بر روی سیاره های بیگانه تصور خواهید کرد . گرافیک هنری این بازی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که سیاره های این بازی از زیباترین سیاره های بازی های رایانه ای می باشند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Catyph The Kunci Experiment نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Catyph The Kunci Experimentپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Simon Says: Playمنتشر کننده : Simon Says: Playسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Catyph The Kunci Experiment

لینک دانلود