تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Clustertruck نسخه GOG

Clustertruck یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Landfall Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی tinyBuild برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Clustertruck یکی از سبک های جدید بازی های پلتفرم است که با دیدگاهی نو روایت می شود . در این بازی شما باید با گذشت از روی کامیون ها و موانعی که پیش رویتان قرار دارد خود را به خط پایان رسانید . در Clustertruck  تنها سرعت و چابکی حرف اول را می زند . این بازی زمانی شکل سخت تری به خود می گیرد که خطرات مانند نوسان هاس سهمگین ، لیزر و شعله افکن ها به مراحل بازی اضافه می شوند .

سایر توضیحات : در این بازی شاهد یک campaign mode خواهیم بود که در ابتدا ساده به نظر می رسد اما هرچه پیش می روید متوجه خواهید شد که اینطور هم نبوده و بر سطوح سختی بازی به طرز چشمگیری افزوده می شود . هرچه پیش می روید و مراحل بیشتری را پشت سر می گذارید بازی این امکان را به شما می دهد تا توانایی های جدیدی مانند Grappling Hook, Truck Cannon و کنترل زمان را به دست آورید . بازی این امکان را به شما می دهد تا خود نیز مراحلی را با موانع مختلف طراحی کرده و در دسترس سایر کاربران قرار دهید . بازی در شبکه استیم دارای 17 اچیومنت می باشد که به دست آوردن هرکدام از آنها زمانی زیادی را به خود اختصاص می دهد و می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم کند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Clustertruck نسخه GOG

 

مشخصات بازی Clustertruck :

نام بازی : Clustertruck پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Landfall Games منتشر کننده : tinyBuild سبک بازی : اکشن نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .  

Clustertruck

لینک دانلود