دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented آپدیت مارس 2016

Complete JavaScript Foundation And Object Oriented یک فیلم آموزشی جذاب از مجموعه فیلم های فیلم های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط Ankit Shrivastava, Siddarth Kumar, TweakCoder eLearning Solutions تدریس می شود. در دوره آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented شما جاوا اسکریپت را از ابتدا یاد می گیرید. این دوره آموزشی شامل سطح پایه و متوسط از آموزش JavaScript می باشد. این دوره آموزشی به دو قسمت تقسیم شده است : پایه و برنامه نویسی شی گرا، بنابراین اگر که شما در این زمینه مبتدی هستید، درس های زیادی برای آموختن برای شما وجود دارد که به راحتی می توانید آن ها را یاد بگیرید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented موارد متعددی از جمله اصول جاوا اسکریپت، متغیر ها، عملگر ها، حالت های کنترلی، حلقه ها، آرایه ها، عملگر ها و هر آن چه که در رابطه با یادگیری برنامه نویسی شی گرا جاوا اسکریپت به آن نیاز دارید را یاد می گیرید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Complete-JavaScript-Foundation-And-Object-Oriented-Image

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented :

– آشنایی با اصول اولیه HTML – یک ویرایش گر متنی   چه چیزی از دوره آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented کسب می کنید : – بالای 56 درس و 5 ساعت محتوا – ساخت اشیا و دسترسی پیدا کردن به ویژگی های آن ها – اصلاح جاوا اسکریپت های موجود   مخاطبان هدف دوره آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented : – کسانی که مبتدی هستند. – توسعه دهندگان حرفه ای جاوا اسکریپت نباید از این دوره استفاده کنند. – کسانی که در حد متوسط با JavaScript آشنایی دارند برای آن ها مناسب است.  

سر فصل های دوره آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented :

– مقدمه و اصول – انواع داده – عملگر ها – کنترل فلو – توابع – جعبه های Pop در جاوا اسکریپت – داده اشیا در جاوا اسکریپت – رشته اشیا در جاوا اسکریپت – آرایه اشیا در جاوا اسکریپت – اشیا ریاضی در جاوا اسکریپت – اشیا ویندوز در جاوا اسکریپت – اشیا راهبری در جاوا اسکریپت – اشیا زمانی در جاوا اسکریپت – اشیا اسکرین در جاوا اسکریپت – اشیا اتفاقات در جاوا اسکریپت – مدیریت اتفاقات در جاوا اسکریپت   مشخصات فیلم آموزشی Complete JavaScript Foundation And Object Oriented : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Ankit Shrivastava, Siddarth Kumar, TweakCoder eLearning Solutions – مدت زمان آموزش : 5 ساعت – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : Mp4 – زیرنویس فارسی : ندارد  

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Complete JavaScript Foundation And Object Oriented