دانلود فیلم آموزشی Creating Sci-Fi Worlds

Creating Sci-Fi Worlds یک فیلم آموزشی بسیار جذاب و حرفه ای می باشد که توسط کمپانی Uartsy تهیه و ارایه شده است و توسط Simon Fetscher که سابقه همکاری های متعدد در فیلم های کوتاه و بلند را دارد و تجربیاتی بسیاری نیز کسب کرده که در این دوره آموزشی با شما به اشتراک می گذارد. در دوره آموزشی Creating Sci-Fi Worlds همان گونه که از نامش نیز مشخص است در رابطه با آموزش و نحوه ساخت دنیا های تخیلی می باشد که با انجام چندین پروژه به خوبی آن ها را یاد خواهید گرفت.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی شما قادر خواهید بود تا به سرعت محیط های افسانه ای و تخیلی را با استفاده از انواع گوناگونی از تکنیک های ساده و پیچیده در فتوشاپ خلق کنید، همچنین از دیگر مواردی که در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت می توان به ساخت کشتی های فضایی با جلوه ای خیره کننده همراه با افزودن و اصلاح کردن جزییات بیشتر و در انتها نیز به یادگیری کامل فرآیند توسعه حرفه ای مفاهیم محیطی اشاره کرد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Creating Sci-Fi Worlds

سرفصل های فیلم آموزشی Creating Sci-Fi Worlds :

– پروژه 1: پیدا کردن مرجع و ایجاد یک صحنه کوه : شروع ساخت دنیای خود– پروژه 2: ایجاد و ساختن سفینه : رها کردن ذهن خود و ایجاد سفینه های فضایی مختلف– پروژه 3: ساخت تصاویر باور پذیر همراه با جزئیات : فروش نقاشی خود با افزودن جزییات بیشتر– پروژه 4: به پایان رساندن طرح : استفاده از تکنیک هایی که یاد گرفتید برای ساخت قطعه پایانی مشخصات فیلم آموزشی Creating Sci-Fi Worlds :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Uartsy– مدرس : Simon Fetscher– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : M4V– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Creating Sci-Fi Worlds

لینک دانلود