تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر CRIMSON ROOM DECADE نسخه Tinyso

CRIMSON ROOM DECADE یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2017 توسط استودیوی بازی سازی Dream Holdings ساسخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Dream Holdings یکی از استودیوهای بازی سازی تازه تاسیس می باشد که تمام تمرکز خود را  برو روی ساخت بازی هایی با داستان قدرتمند و گیم پلی بسیار غنی گذاشته است . بازی های ماجراجویی همیشه از سبک بازی های جذاب بوده اند و در طول سالیان مختلف دست خوش تغییرات بسیاری شده اند . بازی هایی نظیر سری محبوب tomb raider و assassins creed از همین سری بازی ها می باشند که در آن سازندگان از ترکیب سبک های ماجراجوی و بازی های اکشن موفق شده اند یکی از بهترین بازی های ماجراجویی را خلق کنند . بازی رایانه ای CRIMSON ROOM DECADE یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان از ترکیب بازی های ماجراجویی با بازی های اکشن موفق شده اند تعدادی از بهترین بازی های ماجراجویی سال های اخیر را خلق کنند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با کارآگاهی با نام ژان ژاک می باشد که درگیر حل یک پرونده پیچیده می باشد ، داستان این بازی با یک توضیح ساده شروع می شود زیرا سازندگان قصد نداشتند که هیچ بخشی از داستان این بازی را برای بازی باز لو دهند و با استفاده از این مسئله یک حس کاوش گری و مرموز بودن به بازی باز القاء کنند که با توجه به نمرات بالای این عنوان می توان گفت در این زمینه بسیار موفق عمل کرده اند . گیم پلی این بازی به سبک بازی های اشاره و کلیک طراحی شده است ، در این سبک بازی ها شما باید با مشاهده دقیق محیط اطراف و استفاده از ایتم هایی که بازی در اختیار شما قرار داده است پرده از رمز و رازهای بازی برداشته و داستان بازی را کشف کنید . بازی رایانه ای CRIMSON ROOM DECADE یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر CRIMSON ROOM DECADE نسخه Tinyso

مشخصات بازی CRIMSON ROOM DECADE :

نام بازی : CRIMSON ROOM DECADEپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Dream Holdingsمنتشر کننده : Dream Holdingsسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

CRIMSON ROOM DECADE

لینک دانلود