تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Deputy Dangle نسخه PLAZA

Deputy Dangle یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Chashu Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل وبندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Chashu Entertainment یک استودیویو تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Deputy Dangle را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد که تاکنون بازی های بسیاری در این سبک منتشر شده است که هر کدام از این بازی ها این سبک را دست خوش غییرات بسیاری کرده اند . استودیوهای بازی سازی بسیارینظیر استودیوی بازی سازی Suqare Enix و Ubisoft با انتشار سری موفق Assassins Creed و Tomb raider این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Deputy Dangle یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک شهر کوچک و آرام می باشد که همه مردم آن با خوبی و خوشی در کنار یکدیگر زندگی می کنند تا اینکه یک روز یک جنایتکار بسیار مرموز و حرفه ای وارد شهر می شود و نظم و آرامش را از این شهر می رباید . در بازی رایانه ای Deputy Dangle شما در نقش پلیس این شهر می باشید و باید با حل کردن معماهای موجود در شهر و همچنین بررسی دقیق محیط های بازی پرده از جنایت های اخیر شهر برداشته و به هویت قاتل پی ببرید . گرافیک هنری و فنی این بازی بسیار زبا طراحی شده است و به بازی باز حس تماشای یک کارتون جذاب را القاء می کند . گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های ماجراجویی می باشد و این بازی از این لحاظ فرق چشم گیری با سایر بازی های ماجراجویی ندارد ، بازی رایانه ای Deputy Dangle یکی از زیباترین بازی های ماجراجویی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Deputy Dangle نسخه PLAZA

مشخصات بازی Deputy Dangle :

نام بازی : Deputy Dangleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Chashu Entertainmentمنتشر کننده : Chashu Entertainmentسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Deputy Dangle

لینک دانلود