تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن کارتونی Dragon Hill 2002 دوبله گلوری

Dragon Hill 2002 تپه اژدها نام انیمیشن سینمایی محصول استودیوی اسپانیایی Milimetros Feature Animation می باشد . چهار ورودی به دنیای زیبای اژدها وجود دارد . این چهار ورودی همان عناصر اصلی آب , هوا , آتش و زمین می باشد . فقط Ethelbert به عنوان نگهبان ورودی ها کلید این ورود به این سرزمین مخفی را دارد . کوین یک پسر قرون وسطایی به داخل آب افتاده و یک باره سر از سرزمین اژدها در می آورد . او و اژدهای جوانش رفته رفته به دوست همدیگر تبدیل می شوند . اما طبق انتظار همه چیز آنگونه که باید در سرزمین اژدها به آرامی سپری نمی شود . یک جادوگر بد ذات به همراه دستیارش در زندان گرفتار شدند و سهی دارند تا از کوین برای آزادی خود استفاده کرده و او را متقاعد سازند . این جادوگر برای توسط همان نگهبان پیر زندانی شده تا جهان را برای همیشه در امان نگه دارد . تنها کوین به عنوان یک پسر معصوم می تواند این جادوگر را از زندان خارج سازد .

دانلود انیمیشن کارتونی Dragon Hill 2002

سایر توضیحات : انیمیشن ماجرایی Dragon Hill 2002 توسط Ángel Izquierdo کارگردانی شده و Antonio Zurera وظیفه ی نویسندگی آن را برعهده داشته است . Izquierdo که از اعضای دپارتمان انیمیشن نیز می باشد تا به حال در ساخت و تهیه انیمیشن های بسیاری مشارکت داشته . از او به عنوان کارگردان 6 اثر در کارنامه ی هنری مشاهده می شود که می توان به Dragon Gurdians و The Magic Cube به عنوان مهمترین آنها اشاره کرد . Robert Paterson به عنوان صداپیشه ی کوین در این انیمیشن به ایفای نقش پرداخته است .

دانلود انیمیشن کارتونی Dragon Hill 2002

مشخصات فیلم مستند Dragon Hill 2002 :

– ژانر : مستند – علمی و تخیلی– کارگردان : Ángel Izquierdo– نویسنده : Antonio Zurera– استودیوی سازنده : Milimetros Feature Animation– محصول کشور : اسپانیا– تاریخ انتشار : 20 دسامبر 2002– مدت زمان : 80 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : DVDRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

Dragon Hill 2002

لینک دانلود