تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Frederic Resurrection of Music نسخه Plaza

Frederic Resurrection of Music یک بازی در سبک اکشن موزیکال می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Forever Entertainment S. A. ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، این استودیو که یکی از استودیوهای قدیمی می باشد سابقه ساخت بازی های موفقی چون Teddy Floppy Ear – Mountain Adventure و Zombillie را در کارنامه هنری خود داشته اند که این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود می باشند . بازی Frederic Resurrection of Music یکی از همین بازی ها می باشد که در زمان معرفی موجب تعجب همگان شده است ، این بازی ترکیبی از سبک موزیکال و اکشن می باشد که توانسته است با شیوه ای بسیار جذاب بازی های موزیکال را وارد مرحله ای جدید کند . در این بازی بازی باز در نقش یک نوازنده پیانو می باشد که به سختی در تلاش است تا دنیا را نجات دهد ، شما در نقش فردریک چوپین می باشید او یکی از نابغه های دنیای موسیقی می باشد و به تازگی متوجه شده است که دنیای موسیقی در حال نابودی است و او تنها کسی است که می تواند دنیای موسیقی را از نابودی کامل نجات دهد .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های موزیکال می باشد شما باید نت های موسیقی را با استفاده از صفحه کلید کیبرد خود به درستی بزنید تا موسیقی کامل نواخته شود ، نکته ای که سازندگان وارد این بازی کرده اند و باعث شده است که این عنوان به یک تجربه منحصر به فرد تبدیل شود داستان گیرای این بازی می باشد شما باید دنیای موسیقی را با استفاده از استعداد و نبوغ خود نجات دهید و با نواختن قطعات کلاسیک دنیای موسیقی به مردم نشان دهید که موسیقی بخشی مهم از زندگی آنها می باشد . سازندگان در بخش گرافیک این بازی سنگ تمام گذاشته اند و این بازی یکی از زیباترین گرافبک های هنری سال های اخیر را در بردارد .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Frederic Resurrection of Music نسخه Plaza

مشخصات بازی :نام بازی : Frederic Resurrection of Musicپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Forever Entertainment S. Aمنتشر کننده : Forever Entertainment S. Aسبک بازی : موزیکال – اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Frederic Resurrection of Music

لینک دانلود