تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر GAIN نسخه Hi2U

GAIN یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Worldgame entertainement ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Worldgame entertainement یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای GAIN را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است که تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های مخفی کاری اکشن گذاشته است و با توجه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه موفق عمل کرده است . سبک مخفی کاری یکی از محبوب ترین سبک های بازی های رایانه ای می باشد که در سال های مختلف دست خوش تغییرات بسیاری شده است ، استودیوهای بسیاری همچون Kojima Production و Ubisoft با ساخت بازی هایی مانند سری محبوب Metal Gear و Splinter cell کمک شایانی به این سبک کرده اند و این سبک را به جایگاه امروزی رسانده اند . بازی رایانه ای GAIN یکی از بازی های محبوب سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با شخصی به نام ژاویر می باشد که وارد یک ماموریت فوق سری می شود و مامور است تا یک سری اطلاعات را در رابطه با گروه های تروریستی کسب کند ، ماموریت شما بسیار ساده می باشد شما باید اطلاعات موجود در مرحله را بدزدید و از آن منطقه خارج شوید . گیم پلی این بازی تماما متمرکز بر روی مخفی کاری می باشد و شما باید بدون دیده شدن و کمترین دیگیری مراحل را به پایان برسانید . گرافیک هنری  و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و شما در آغاز هر مرحله چند دقیقه ای را به ستایش گرافیک هنری و فنی این بازی خواهید پرداخت . سازندگان برای بیشتر کردن چالش این بازی هیچ نوع جعبه کمک های اولیه ای برای این بازی قرار نداده اند و اگر دشمنانتان به شما شلیک کنند شما کشته خواید شد و هیچ راحی برای بازیابی سلامت خود ندارید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر GAIN نسخه Hi2U

مشخصات بازی GAIN :

نام بازی : GAINپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Worldgame entertainementمنتشر کننده : Worldgame entertainementسبک بازی : اکشن – مخفی کارینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید

GAIN

لینک دانلود