دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود فیلم آموزشی زبان انگلیسی IELTS Preparation For Beginners

فیلم آموزشی IELTS Preparation For Beginners یکی از برترین دوره های آموزشی شرکت Udemy می باشد که توسط مدرسین زبان انگلیسی به نام های Adam Hadwin, Emma Miskew تدریس می شود. دوره آموشی IELTS Preparation For Beginners قطعا شانس شما برای کسب امتیازات لازم در آزمون IELTS را بالا می برد و هیچ دوره ای تا به این اندازه برای شما مفید و سودمند نخواهد بود. این دوره آموزشی تمامی مباحث آزمون IELTS از جمله Reading، Speaking، Listening و Writing را در بر می گیرد و شما می توانید با استفاده از آن ها دانش خود را بالا ببرید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی IELTS Preparation For Beginners به شما این امکان را می دهد تا بهترین تدارک ممکن را برای آزمون IELTS داشته باشید. با استفاده از این دوره آموزشی شما هر دو جنبه علمی و آکادمیک ماژول های تمرینی IELTS را یاد خواهید گرفت. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

IELTS Preparation For Beginners

ملزومات یادگیری دوره آموزشی IELTS Preparation For Beginners :

– دانش پایه از زبان انگلیسی چه چیزی از دوره آموزشی IELTS Preparation For Beginners کسب می کنید : – بالای 20 درس و 4.5 ساعت مجتوا – یادگیری برخی نکات برای IELTS – فهمیدن نقاط قوت و ضعف خود و بهبود آن ها مخاطبان هدف دوره آموزشی IELTS Preparation For Beginners : – کسانی که می خواهند در زمینه تدریس زبان انگلیسی فعالیت کنند – کسانی که می خواهند آزمون IELTS را پاس کنند سر فصل های دوره آموزشی IELTS Preparation For Beginners : – IELTS Reading – IELTS Speaking – IELTS Listening – IELTS Writing مشخصات فیلم آموزشی IELTS Preparation For Beginners : – ژانر : آموزشی – شرکت سازنده : Udemy – مدرس : Adam Hadwin, Emma Miskew – مدت زمان آموزش : 4.5 ساعت – پروژه تمرینی : ندارد – زبان : انگلیسی – کیفیت نمایش : 720*1280 – فرمت فایل : MP4 – زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

IELTS Preparation For Beginners