تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Infinium Strike نسخه CODEX

Infinium Strike یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودوی بازی سازی 1C Company ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی 1C Company یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تمرکز خود را بر روی ساخت بازی های استراتژی گذاشته است و تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Men of War و Stalingrad را در کارنامه هنری خود داشته است و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های استراتژی یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد و استودیوهای بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند ، استودیوهایی نظیر blizzard و Creative Assembly از همین استودیوها می باشند که با ساخت بازی هایی نظیر سری محبوب Star Craft و سری Rome این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Infinium Strike یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

سایر توضیحات : داستان این بازی در آینده دور در جریان است ، سال 20170 انسان ها سال ها قبل به تکنولوژی دست یافتند که آنها را قادر به مسافرت های فضایی و زندگی بر روی سیارات مختلف کرده است ، در همین راستا زمین دیگر تنها خانه انسان ها بشمار نمی رود . حال سال ها پس از سفر انسان ها به فضای بیکران و سال ها زندگی در صلح و آرامش تحدید جدیدی از گوشه های تاریک کهکشان بپا خواسته است و قصد نابودی تمام بشر را دارد ، در همین راستا انسان ها تمام نیروهای خود را با یکدیگر متحد می کنند و ببه نبرد با این نژاد نشناخته که Worg نام دارد می روند . گیم پلی این بازی شبیه سازی از سیستم تاور دفنس می باشد شما باید با استفاده از سیستم های دفاعی موجود بر روی سفینه خود و همچنین ساخت ایتم های جدید و قدرتمند دشمنان خود را یکی پس از دیگری از میان بردارید . بازی رایانه ای Infinium Strike یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Infinium Strike نسخه CODEX

مشخصات بازی Infinium Strike :

نام بازی : Infinium Strikeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : 1C Companyمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : اکشن – استراتژینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Infinium Strike

لینک دانلود