دانلود بازی کامپیوتر Invisible Mind نسخه PLAZA

Invisible Mind یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی VGstudio ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی VGstudio یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری نظیر بازی محبوب Z.I.O.N و Project Pulsation در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . سبک ماجراجویی یکی از سبک های محبوب در دنیای بازی های رایانه ای می باشد ، این سبک به دلیل دارا بودن پازل های جذاب و محیط های بسیار بزرگ و همچنین داستان درگیر کننده و فضای حذاب به یکی از بهترین سبک ها و پرفروش ترین سبک ها تبدیل شده است ، بازی هایی نظیر سری محبوب TOMB RAIDER و ASSASSINS CREED این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Invisible Mind یکی از همین بازی ها می باشد که در مراحل ساخت آن از ترکیب سبک ماجراجویی و اکشن موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های سبک ماجراجویی در سال 2016 شده است .

سایر توضیحات : اتفاقات این بازی در یک دنیای تخیلی و در شرایطی در جریان است که شما بدون هیچ اطلاعی از سرنوشت خود و اتفاقاتی که برای شما افتاده است خود را در یک دنیای ناشناخته و عجیب میابید ، در ادامه باید با استفاده از هوش و ذکاوت خود و حل کردن پازل های موجود در محیط و همچنین یافتن نکات مخفی این دنیا پرده از اتفاقات موجود در این دنیا و هویت خود بردارید . گیم پلی این بازی سبک کلاسیم گیم پلی بازی های ماجراجویی می باشد که از ترکیب با بازی های ماجراجویی مدرن موفق به خلق یکی از جذاب ترین گیم پلی های بازی های ماجراجویی در سال های اخیر شده است . بازی رایانه ای Invisible Mind یکی از بازی های مورد انتظار سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Invisible Mind نسخه PLAZA

مشخصات بازی Invisible Mind :

نام بازی : Invisible Mindپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : VGstudioمنتشر کننده : VGstudioسبک بازی : ماجراجویی – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Invisible Mind

لینک دانلود