تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر IS Defense نسخه CODEX

IS Defense یک بازی اکشن می باشد که در سال 2016 استودیوی بازی سازی Destructive Creations ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، استودیوی بازی سازی Destructive Creations یک استودیوی بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های موفقی چون Hatred و IS Defense را در کارنامه هنری خود دارد که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش می باشند . داستان این بازی بسیار ساده می باشد شما در این بازی در نقش یک مامور ناتو می باشید که باید با کمک همکاران خود در برابر موج عظیمی از نیروهای ISIS ایستادگی کنید و با نابودی آنها از دوستان و خانواده خود محافظت کنید . در این بازی شما باید به عنوان اوپراطور یک سلاح سنگین به مبارزه با دشمنان بپردازید و تا آخرین لحظه با آنها مبارزه کنید . بازی اکشن IS Defense یکی از بازی های اکشن بسیار زیبا می باشد .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های هم سبک خود می باشد شما د ر این بازی در تمام مدت در یک مکان سابط مستقر می باشید و باید با مبارزه با دشمنان خود و نابودی آنها از کشته شدن خود جلوگیری کرده و تمامی نیروهای دشمن را از پای در اورید . در طول این بازی شما با کشتن دشمنان خود به امتیازهایی دست می یابید که در پایان هر مرحله می توانید سلاح های خود را آپگرید کرده که نتیجه این آپگرید قدرت بیشتر شما می باشد . یکی از نکات جالب این بازی گرافیک هنری آن می باشد افکت های اب و آتش در این بازی بی نظیر می باشند و بازی باز از دیدن آنها لذت فراوانی می برد .سازندگان برای جذاب تر کردن این بازی انواع و اقسام سلاح های مختلف را وارد بازی کرده اند که شما با استفاده از این سلاح ها و آرمر های مختلف می توانید بازی را راحت تر پیش ببرید و با قدرت بسیر زیادی به مبارزه با دشمنان خود بپردازید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر IS Defense نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : IS Defenseپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Destructive Creationsمنتشر کننده : Destructive Creationsسبک بازی : اکشننوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

IS Defense

لینک دانلود