تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Jack Nicklaus Perfect Golf نسخه SKIDROW

Jack Nicklaus Perfect Golf یک بازی در سبک مسابقه ای و استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی PERFECT PARALLEL ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، این استودیو که یکی از استودیوهای تازه تاسیس می باشد در اولین اقدام خود یک بازی ورزشی بسیار موفق و متفاوت را روانه بازار کرده است که با توجه به نمرات بالای این عنوان می توان گفت این بازی یک بازی موفق و آغاز کننده سبک جدیدی در بازی های ورزشی می باشد . بازی Jack Nicklaus Perfect Golf یکی از متفاوت ترین عناوین سال می باشد که سعی داشته است با ترکیب المان های کلاسیک بازی های ورزشی و بخش هایی از بازی های استراتژیک که مناسب بازی های ورزشی می باشد روح جدیدی در بازی های ورزشی بدمد . در این بازی سازندگان سعی دارند با شبیه سازی دقیق بازی گلف و تمام عوامل محیطی که در مسابقات گلف تاثیر مثبت و منفی دارند یک تجربه ناب و مثال زدنی برای طرفداران بیشمار این ورزش جذاب به ارمغان بیاورند .

سایر توضیحات : در این بازی سازندگان با استفاده از معلومات Jack Nicklaus که یکی از بزگترین اساتید گلف در سطح جهان می باشد ، یک بازی جذاب و کاملا نوین برای بازی بازان طراحی کنند . در این بازی بیش از 20 نوع بازی گلف موجود می باشد که به راحتی می توان گفت بازی در این بخش بسیار قدرتمند عمل کرده است ، زیرا یکی از ضعف های بازی های ورزشی در سال های اخیر نبود تنوع در آنها می باشد بطوری که بازی بازان مجبور می شوند از بین یک یا دونوع مد بازی محبوبشان یکی را انتخاب کرده و به بازی مشغول شوند که این امر باعث خسته کننده شدن بازی پس از مدت زمان بسیار کوتاهی می شود که در این بازی این امر مد نظر سازندگان بوده و برای جلوگیری از آن تمام مدهای موجود در بازی گلف در این بازی جای داده شده است . گرافیک بسری و هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد همچنین زمین های مسابقه این بازی نیز از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار است و هر کدام از آنها چالش مخصوص به خود را برای بازی بازان به همراه می آورد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Jack Nicklaus Perfect Golf نسخه SKIDROW

مشخصات بازی :نام بازی : Jack Nicklaus Perfect Golfپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : PERFECT PARALLELمنتشر کننده : PERFECT PARALLELسبک بازی : مسابقه اینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Microsoft Store– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Jack Nicklaus Perfect Golf

لینک دانلود