دانلود فیلم مستند Just About Famous 2015

Just About Famous 2015 نام فیلم مستندی می باشد که توسط John Schaub ساخته شده است . زمانی که طرفداران نمی توانند به چیزهای واقعی نزدیک شوند این متخصصان هستند که گامی برای رفع خلا برمی دارند . یک ضرب المثل قدیمی است که تقلید صادقانه از چابلوسی بهتر است . از تمام افراد مشهور که در سراسر جهان در حال زندگی می باشند فقط در Just About Famous افرادی معدود هستند که فرصت دیدن افراد معروف در سراسر جهان را دارند . ممکن است که برای شما هم پیش آمده باشد که فردی را دیده و توجه شما را به یک فرد مشهور ببرد . بسیاری از مردم در سراسر جهان هستند که چهره ی بسیار نزدیکی به افراد معروف و شناخته شده دارند . در این فیلم مستند افرادی که صورتی شبیه به صورت افراد معروف نظیر اوباما , جورج بوش , الویس پریزلی و بسیار موارد دیگر دارند به جاهای مختلف رفته و واکنش مردم را نسبت به خود مشاهده می کنند .

دانلود فیلم مستند Just About Famous 2015

سایر توضیحات : فیلم مستند کمدی Just About Famous 2015 را Jason Kovacsev به همراه Matt Mamula کارگردانی کرده اند . Kovacsev که تجربه ی ساخت مستندهای دیگر را کارنامه خود دارد و می توان از Gridirons Girl و Patato Sac به عنوان کارهای او نام برد . از طرفی Mamula کارنامه ی کاری بیشتری در ساخت مستند داشته و از Jassman Ralph Carney می توان به عنوان یکی از کارهای در دست تولید نام برد . از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند می توان به نام هایی چون Charlie Franks , John Morgan و Dale Leigh اشاره داشت .

دانلود فیلم مستند Just About Famous 2015

مشخصات فیلم مستند Just About Famous 2015 :

– ژانر : مستند – کمدی– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 95 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEBRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Just About Famous 2015

لینک دانلود