تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Life After People 2008

Life After People 2008 زندگی بعد از مردم نام فیلم مستند محصول شرکت Flight 33 Productions می باشد . به روستاهای روح زده در اطراف شهر چرنوبیل خوش آمدید . پس از فاجعه ی 1986 و انفجار چرنوبیل توسط بمب های هسته ای این منطقه دیگر مکان مناسبی برای زندگی نبود به همین دلیل مردم از آن جا خارج شدند . آنها سفر خود را به دور دست آغاز کرده و به جزایر دورافتاده مین رسیدند آنها به دنبال شهری رها شده بودند که از نگاه ها در این چند دهه اخیر خارج شوند . سپس در این فیلم مستند به خیابان های نیویورک می رویم تا مشاهده کنیم که چگونه متروهای زیرزمینی می توانند به کانال های آبی تبدیل شوند . فیلم مستند Life After People 2008 ترکیبی از جلوه های بصری فوق العاده به همراه بینش های مختلف مهندسی نظیر گیاه شناسی , بوم شناسی , زیست شناسی , اقلیم و باستان شناسی می باشد . بدون شک دانستن اینکه چگونه سیاره ما در غیاب ما تغییر پیدا خواهد کرد موضوع بسیار جالب و تامل برانگیزی می باشد .

دانلود فیلم مستند Life After People 2008

سایر توضیحات : مستند علمی تخیلی Life After People 2008 توسط David de Vries کارگردانی و نویسندگی شده است . de Vries یکی از مستند سازان حرفه ای بوده و آثار شناخته شده ای در کارنامه ی کاری او دیده می شود . او در مجموع 13 عنوان مستند را کارگردانی کرده است که می توان به آثاری چون Fields Of Freedom و Countdown to Armageddon اشاره کرد . از بازیگرانی که در این مستند به ایفای نقش پرداختند می توان به Struan Rodger , John Anderson و David Brin اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند Life After People 2008

مشخصات فیلم مستند Life After People 2008 :

– ژانر : مستند – علمی و تخیلی– کارگردان : David de Vries– نویسنده : David de Vries– استودیوی سازنده : Flight 33 Productions– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 21 ژانویه 2008– مدت زمان : 108 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Life After People 2008

لینک دانلود