تبلیغات
تبلیغات

دانلود جدیدترین و کاملترین نرم افزار Mafatih-Al-Jinan 1.2 مفاتیح الجنان برای اندروید و آیفون

Mafatih-Al-Jinan یکی از ارزشمندترین و بهترین نرم افزارهای مذهبی مفاتیح الجنان می باشد که برای گوشی های اندروید و آیفون بصورت کاملا رایگان عرضه شده است . شما می توانید با استفاده از نرم افزار Mafatih-Al-Jinan و با پشتیبانی از زبان فارسی امکان دسترسی سریع به تمامی مجموعه‌ای از دعاها، مناجات، زیارات، اعمال مخصوصه ایام سال و ماه و روزها و غیره بپردازید . مفاتيح الجنان نگاشته مرحوم حاج شيخ عباس قمي كتابي است گرد آمده از دعاها ,زيارت ها و اعمال ماه ها وزمان هاي خاص و بر گرفته از متون ناب روايي كه از زمان نگارش تا روزگار كنوني مورد توجه واستفاده همگان بوده وهست . گردآوري و تأليف مجموعه هاي ادعيه و زيارات، سابقهي طولاني دارد. شايد نخستينن تا ليف ونگارش در اين زمينه از آن سيد بن طاوس باشد. پس از ايشان و به مدت حدود پنج قرن، اين مجموعهها به دست فراموشي سپرده شد به گونهاي كه تا دوران صفويه،كم تر اثري از آن ها به چشم ميخورد .

با بازسازي مجدد حوزههاي علميه و رواج نگارش و نشر آثار «شيعه»، علوم اسلامي و همين طور كتابهاي ادعيه مورد توجه قرار گرفت.مرحوم شيخ عباس قمي، آن چنان كه از مقدمهي كوتاه مفاتيح الجنان برميآيد، كتابي به نام «مفتاح الجنان»را كه پيش از او در ادعيه و زيارات تأليف شده است , ملاحظه كرده و به جهت تكميل آن، دست به نگارش مفاتيح الجنان زدهاست وخود در اين باره مي گويد: بعضي از اخوان مؤمنين از اين داعي درخواست نمودند كه كتاب مفتاح الجنان را كه متداول شده بين مردم، مطالعه نمايم و آنچه از ادعيهي آن كتاب سند دارد ذكر نمايم و آنچه را كه سندش به نظرم نرسيده، ذكر ننمايم و اضافه كنم بر آن بعض ادعيه و زيارات معتبره كه در آن كتاب ذكر نشده، پس احقر خواهش ايشان را اجابت نموده و اين كتاب را به همان ترتيب جمع آورده و ناميدم آن را به مفاتيح الجنان و….. این برنامه مناسب تمامی سیستم های اندروید 2.2 به بالا و آی او اس 7.1 به بالا می باشد . امیدواریم که از دانلود نرم افزار Mafatih-Al-Jinan لذت ببرید .

ویژگی های نرم افزار Mafatih-Al-Jinan :– دارای محیط کاربری بسیار ساده و آسان– دارای سوره هایی از قرآن مثل سوره عنكبوت، سوره دخان، سوره یاسین و غیره– دارای فهرست منخب– دارای تمامی مجموعه های ادعیه, اعمال, زیارات و غیره– ذكر خواص بعضى از سور و آیات و بعضى ادعیه و متفرقات– پشتیبانی از زبان فارسی و عربی– قابل استفاده در تمامی گوشی های اندروید, آیفون, آیپد و آیپاد لمسی– پشتیبانی از اندروید 2.2 به بالا و آی او اس 7.1 به بالا 

شما از این پس می توانید نرم افزارهای اندروید و آیفون مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Mafatih-Al-Jinan

لینک دانلود