تبلیغات
تور

Thor-ads

تور باید در نبردی به سبک گلادیاتورها به جنگ دوست قدیمی خود یعنی هالک برود تا از وقوع پایان جهان جلوگیری کند

buttom

تبلیغات
بازی زولا

ZulaAds

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

ZulaCTA

دانلود بازی کامپیوتر Marvel Ultimate Alliance 2 نسخه CODEX

Marvel Ultimate Alliance 2 یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط  استودیوی بازی سازی Zoë Mode ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Zoë Mode یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری Chime و Marvel Ultimate Alliance را در کارنامه هنری خود دارد که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . سبک اکشن یکی از سبک های بسیار جذاب می باشد که طی سال های اخیر تبئیل به یکی از سبک های اصلی بازی های رایانه ای شده است و استودیوهای بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند استودیوهایی نظیر استودیوی بازی سازی Activision و Ea games با انتشار بازی هایی نظیر سری محبوب Call of duty و battlefiled این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Marvel Ultimate Alliance 2 یکی از همین بازی ها می باشد که باترکیب سبک اکشن و نقش آفرینی موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های اکشن سال شده است .

سایر توضیحات : پس از اتفاقات قسمت اول ابرقهرمانان حال به عنوان یک تحدید و سلاح کشتار جمعی شناخته می شوند و دولت نیز برای جلوگیری از مشکلات بیشتر با ابرقهرمانان آنها را محدود کرده و شروع به شناسایی آنها می کند . پس از این اتفاقات ابرقهرمانان به دو گروه تقسیم می شوند و شروع به مبارزه بر علیه یا به نفع این قانون خواهند کرد . شما باری دیگر باید گروه ابرقهرمانان خود را که از 24 نفر تشکیل می شود ساخته و با انتخاب سمت خود به مبارزه یا کمک به این قانون بپردازید . گیم پلی این بازی تکمیل شده قسمت اول می باشد ، شما وارد مبارزات شلوغی می شوید که باید در انها با سرعت و دقت بالا دشمنانتان را نابود کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Marvel Ultimate Alliance 2 نسخه CODEX

مشخصات بازی Marvel Ultimate Alliance 2 :

نام بازی : Marvel Ultimate Alliance 2

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Zoë Mode

منتشر کننده : Zoë Mode

سبک بازی : نقش آفرینی – اکشن

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : STEAM

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Marvel Ultimate Alliance 2

لینک دانلود