تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Marvel Ultimate Alliance 2 نسخه CODEX

Marvel Ultimate Alliance 2 یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط  استودیوی بازی سازی Zoë Mode ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Zoë Mode یکی از استودیوهای بازی سازی قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی های بسیاری مانند سری Chime و Marvel Ultimate Alliance را در کارنامه هنری خود دارد که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در زمان انتشار خود بوده اند . سبک اکشن یکی از سبک های بسیار جذاب می باشد که طی سال های اخیر تبئیل به یکی از سبک های اصلی بازی های رایانه ای شده است و استودیوهای بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند استودیوهایی نظیر استودیوی بازی سازی Activision و Ea games با انتشار بازی هایی نظیر سری محبوب Call of duty و battlefiled این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند . بازی رایانه ای Marvel Ultimate Alliance 2 یکی از همین بازی ها می باشد که باترکیب سبک اکشن و نقش آفرینی موفق به خلق یکی از زیباترین بازی های اکشن سال شده است .

سایر توضیحات : پس از اتفاقات قسمت اول ابرقهرمانان حال به عنوان یک تحدید و سلاح کشتار جمعی شناخته می شوند و دولت نیز برای جلوگیری از مشکلات بیشتر با ابرقهرمانان آنها را محدود کرده و شروع به شناسایی آنها می کند . پس از این اتفاقات ابرقهرمانان به دو گروه تقسیم می شوند و شروع به مبارزه بر علیه یا به نفع این قانون خواهند کرد . شما باری دیگر باید گروه ابرقهرمانان خود را که از 24 نفر تشکیل می شود ساخته و با انتخاب سمت خود به مبارزه یا کمک به این قانون بپردازید . گیم پلی این بازی تکمیل شده قسمت اول می باشد ، شما وارد مبارزات شلوغی می شوید که باید در انها با سرعت و دقت بالا دشمنانتان را نابود کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Marvel Ultimate Alliance 2 نسخه CODEX

مشخصات بازی Marvel Ultimate Alliance 2 :

نام بازی : Marvel Ultimate Alliance 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Zoë Modeمنتشر کننده : Zoë Modeسبک بازی : نقش آفرینی – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Marvel Ultimate Alliance 2

لینک دانلود