دانلود نرم افزار MIDAS NFX 2016 R1

دانلود نرم افزار MIDAS NFX 2016 ، یک نرم افزار قدرتمند و کاملا مهندسی برای شبیه سازی و تجزیه و تحلیل دینامیک سیالات و انواع ساختار ها به روش المان محدود می باشد که به تازگی نسخه ی 2016 آن توسط کمپانی MIDAS برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . MIDAS NFX 2016 یک برنامه تجزیه تحلیل المان محدود یکپارچه برای ساختاری ، شبیه سازی CFD و طراحی بهینه سازی شده است . این نرم افزار تجزیه و تحلیل کارآمد و دقیق همراه با پردازنده یکپارچه قبل و بعد را فراهم می کند ، نرم افزار MIDAS NFX 2016 توسط مهندسین ارشد مکانیک توسعه یافته است و با بیش از 20 سال تجربه در دسترس مهندسین می باشد . این نرم افزار برای بسیاری از تجهیزات و فرآیندهای صنعتی شامل مایع و ذرات در یک سیستم ، که در آن مهندسان می خواهند به درک تعامل بین ذرات و مایع ، برنامه های کاربردی نمونه شامل فیلترینگ ، مخلوط جامد و مایع ، اسپری پوشش و … بپردازند . در نرم افزار MIDAS NFX 2016 می توانید با تجزیه و تحلیل ذرات به تازگی اجرا شده ، حرکات ذرات داخل مایع و تعاملات خود را با مایع تجزیه و تحلیل کنید .این نرم افزار همچنین به چند تجزیه و تحلیل دیگر ، مانند واکنش های شیمیایی و گونه advections واکنش نشان می دهد . شما می توانید از مواد الاستیک غیر خطی در نرم افزار MIDAS NFX 2016 استفاده کنید . نرم افزار MIDAS NFX 2016 از PCB های چند لایه پشتیبانی می کند ، با توجه به انتقال حرارت از یک PCB چند لایه که یک کار چالش برانگیز است ببینید که چگونه NFX 2016 آن را برای شما آسان تر کرده است . این نرم افزار محیط بسیار تعاملی و بصری را دارا می باشد ، و کاربران می توانند به انواع ابزارهای عملی که می تواند کمک به ساخت ، ویرایش و دستکاری مدل های CAE کند ، دسترسی داشته باشند . 

ویژگی های کلی نرم افزار MIDAS NFX 2016 :

تجزیه و تحلیل ساختاری مانند تجزیه و تحلیل تماس، تجزیه و تحلیل غیر خطی، تجزیه و تحلیل ضمنی و صریح پویا

تجزیه و تحلیل سیال مانند حرکت مش ، تجزیه و تحلیل سطح آزاد و تجزیه و تحلیل انتقال جرم

– دارای یک توپولوژی برای اندازه گیریدی بهینه سازی با توجه به استاتیک ، تحلیل دینامیکی و فرآیند های تولید

– بالا بردن کیفیت مدل حرارت : CTM یک مدل رفتاری siplified که دقت پیش بینی درجه حرارت در نقاط بحرانی (i.e.junction) در یک systm الکترونیکی است . و مهمترین کار آن کاهش زمان محاسبات است .

– بر هم دهی مش بندی : در مسائل جریان سیال پیچیده ، هر هندسه را نمی توان به خوبی نشان داد . با استفاده از یک تک مش به هم پیوسته NFX 2015 تابع مش بر هم معرفی می کند .– تجزیه و تحلیل 1D CFD این تابع کمک می کند تا به تجزیه و تحلیل جریان ، گرما ، و حمل و نقل جمعی در شبکه های لوله پیچیده به راحتی با صرفه جویی زیادی از زمان محاسباتی بپردازید . دقت کنید که باید چگونه برای ایجاد 1D عنصر CFD و چگونه آن را با دامنه 3D ترکیب کنید .– امداد اینرسی : امداد اینرسی را قادر می سازد تجزیه و تحلیل سیستم پشتیبانی نشده مانند اتومبیل (خودرو) در حال حرکت ، و یا ماهواره ها در فضا . اینرسی و جابجایی نسبی مستقل از شرایط محدودیت هستند– انتخاب پوست پایین : این ابزار به شما کمک می کند تا هندسه را به راحتی انتخاب کنید .– PCB چند لایه  انتقال حرارت از یک PCB چند لایه استفاده می شود– چرخهای تقارن مرز بررسی رفتار از کل ساختار و مهمترین کار آن کاهش زمان محاسبات است .– بالا بردن چرخه توسعه محصول سریع از طریق رابط های مختلف CAD و پاکسازی ، با سرعت بالا با کیفیت مش خودکار ژنراتور و حل کننده پیشرفته catered به مدل های بزرگ با همگرایی راه حل اتوماتیک– پایین آمدن هزینه های طراحی کارآمد از طریق رابط کاربری گرافیکی بصری و فرایند تجزیه و تحلیل خودکار به اندازه کافی برای طراحان ساده به گسترش قابلیت های خود به تجزیه و تحلیل– طراحی توسعه محصول نوآورانه برای کارشناسان و تحلیلگران با تجربه از طریق وظایف محاسباتی خودکار از تجزیه و تحلیل پیشرفته و تنظیم قالب تجزیه و تحلیل

محیط گرافیکی (GUI)

MIDAS NFX 2016

لینک دانلود