تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max

Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max عنوان یکی دیگر از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Pluralsight می باشد که به شما آموزش می دهد چگونه توسط نرم افزار محبوب 3ds Max از سری نرم افزار های اتودسک، یک اتومبیل با حداکثر کیفیت و همراه با جزییات بسیار طراحی کنید و بتوانید از آن در دیگر مراحل کار خود استفاده کنید. دوره آموزشی Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max توسط Chidi Mbadugha تدریس می شود که برای شروع ابتدا به سراغ یک سری تصاویر مرجع و ابتدایی می رود و آموزش را از ابتدا شروع می کند.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max پس از کار بر روی تصاویر مرجع، مدل سازی تمامی جزییات یک وسیله نقلیه را آغاز می کنید. زمانی که تمامی تمامی مدل سازی ها در مکان خود انجام شد شرایط محیطی مثل سایه ها و نور ها را به آن اضافه می کنیم. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max

سر فصل های دوره آموزشی Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max :– مقدمه و مروری بر این دوره– پیکربندی نرم افزار 3ds Max برای پروژه خود– کار با تصاویر مرجع و مروری بر مدل سازی– ساخت قسمت بالای مدل– ساخت و قرار دادن در محل پنجره پشت– ساخت شیشه جلو اتومبیل– جداکردن پنل ها و اضافه کردن ضخامت– ساخت سپر عقب– ایجاد قطعه بالا از سپر عقب– ساخت چراغ ها– ساخت جرخ ها و اجزا آن– اتمام ساخت چرخ ها– خاتمه دادن به مدل سازی– ساخت اسباب روشنایی و یک فضای خانگی ساده– افزودن مواد برای مدل خود مشخصات فیلم آموزشی Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Chidi Mbadugha– مدت زمان آموزش : 2 ساعت و 25 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Modeling A High Performance Vehicle In 3ds Max

لینک دانلود