تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم سینمایی Outlaws and Angels 2016

Outlaws and Angels 2016 فیلم سینمایی در ژانر درام , تریلر , وسترن می باشد که توسط استودیوی No Remake Pictures ساخته شده است . JT Mollner آن را کارگردانی و نویسندگی کرده است . در سال 1887 هنگامی که سه  قانون شکنان بی خبر از همه جا در راه بازگشت به خانه هستند با ظاهری بی گناه شبی را در خانه ی یک خانواده مخفی می شوند . در طول شب یک بازی موش و گربه به راه افتاده که منجر به فتنه انگیزی , واژگونی و در نهایت انتقام خونین می شود . آنها باعث اذیت اعضای خانواده شده و بچه های آنها را به گروگان می گیرند .

دانلود فیلم سینمایی Outlaws and Angels 2016

سایر توضیحات : فیلم نامه ی Outlaws and Angels 2016 داری خوشونت , جنایت , عشق و انتقام است . هر لحظه که در فیلم پیش می رویم کارکترها شخصیت اصلی خود را بیشتر نمایان می کنند . تاکید فیلم بر نقش زنان در جامعه غرب در آن زمان می باشد . با آنکه شخصیت های زیادی در فیلم حضور دارند ولی شاید بیشتر از آنچه که لیاقتشان بود نقش بیشتری نداشتند . به طور کلی فیلم قانون شکنان و فرشتگان فیلمی با شخصیت های جذاب و تصاویری با کیفیت بالا می باشد ولی فیلمانه ی آن می توانست از چیزی که هست بهتر عمل می کرد .

*این فیلم توسط تیم دانلود فارسی بازبینی و سانسور شده است*

دانلود فیلم سینمایی Outlaws and Angels 2016

مشخصات سریال Outlaws and Angels 2016 :

– ژانر : درام , تریلر – وسترن– کارگردان : JT Mollner– شرکت سازنده : No Remake Pictures– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان : 120 دقیقه_ مدت زمان سانسور شده : 8 دقیقه 22 ثانیه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL , 1080p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : دارد– زیرنویس انگلیسی : دارد– سایت مرتبط : IMDB

Outlaws and Angels 2016

لینک دانلود