تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Project Spark

Project Spark بازی در سبک اکشن , ماجراجویی , شبیه ساز می باشد که توسط استودیوی Microsoft Studios ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . Project Spark در واقع یک پروژه از قبل آماده می باشد که می توان در ساخت بازی , فیلم و تجارب دیگر از آن استفاده کرد . بازیکنان می توانند محتوای دیگر این بازی را به صورت جدا دانلود کرده و آن را با محتوای خود ترکیب کنند . بازیکنان در این بازی می توانند از کنترولر Xbox , ماوس و کیبورد , وسایل لمسی و یا کینکت استفاده کرده تا تجربیات خود را در آن پیاده سازند . از کینکت می توان به عنوان وسیله ای برای شبیه سازی وسایل و ضبط صدا بیشتر استفاده کرد . شما همچنان می توانید محیط اطراف خود نظیر کوهستان , رودخانه ها و شهرها را بسازید . همچنین ساختن رویدادهای مختلف نظیر جنگ میان دو قوم از دیگر توانایی های شما در بازی Project Spark می باشد . مهم نیست که شما یک نقشه ی خالی و یا نقشه ی از پیش تعیین شده را انتخاب می کنید زیرا همیشه قادر خواهید بود تا هر تکه از نقشه خود را شخصی سازی نمایید .

سایر توضیحات : طراح ارشد این بازی آقای Claude Jerome می گوید که هسته اصلی Project Spark بازگذاشتن دست بازیکنان برای ایجاد یک شهر رویایی می باشد . شما می توانید هرچیزی که می سازید با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید . تفاوت این بازی با بازهای دیگر نظیر Mincroft , LittleBigPlanet این است که شما می توانید بازی خود را از پایه ویران کرده و مجدد بسازید در واقع هیچ چیز در این بازی نیست که شما نتوانید آن را از نو و یا به صورت دیگر بسازید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Project Spark

مشخصات بازی :نام بازی : Project Sparkپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Microsoft Studiosمنتشر کننده : Microsoft Studiosسبک بازی : شوتر اول شخصنوع فایل : Appxلینک مرتبط : Wiki– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Project Spark

لینک دانلود