تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition

Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition بازی در سبک Point & Click می باشد که توسط استودیوی BigFishe Games که در زمینه بازی های مستقل می باشد ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PC منتشر کرده است . بازی Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition در مورد نبرد بین دزدان دریایی می باشد . پادشاه دزدان دریایی آدمی خون خواه است و شما نفر بعدی هستید که باید در مقابل او ایستادگی کنید . این دزد مشهور قصد دارد تا با ربودن شما انتقام خود را از پدرتان بگیرد ولی برنامه های او زمانی که کاپیتان سعی در نجات شما دارد به هم می خورد . حال شما در جزیره ای هستید که پر از دزدان دریایی می باشد و تنها کلید متوقف کردن پادشاه دزدان در دستان شماست . اما به چه کسی می توان اعتماد کرد؟ تنها راه کاوش در جزیره و پیدا کردن اشیا مختلف و افراد متفاوت می باشد که می تواند شما را در این راه کمک کند .

سایر توضیحات : گیم پلی بازی Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition دارای پازل های متنوع می باشد و به صورت پاداشی می باشد به این صورت که شما هرکاری در بازی انجام دهید برای آن پاداش دریافت خواهید کرد . همچنین در بازی مینی گیم هایی طراحی شده که می تواند در کنار بازی اصلی شما را سرگرم خود سازد . در واقع می توان گفت که Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition نسبت به بازی های هم تراز بسیار بهتر کار کرده داستان بازی , موسیقی متن , مینی گیم ها , گیم پلی همه و همه به زیبایی و ظرافتی خاص طراحی شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition

مشخصات بازی :نام بازی : Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : BigFishe Gamesمنتشر کننده : BigFishe Gamesسبک بازی : ماجراجویی , Point & Clickنوع فایل : exeلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Sea of Lies Leviathan Reef Collectors Edition

لینک دانلود