تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Sketching For Product Design And AEC

Sketching For Product Design And AEC از مجموعه فیلم های آموزشی شرکت Lynda می باشد که وظیفه تدریس و آموزش آن بر عهده Kevin Henry می باشد. طراحی های یک محصول معمولا یکی از مشکل ترین مراحل در ساخت قطعات می باشد و همه فکر می کنند که باید از طرح های پیچیده CAD استفاده کنند. اما معمولا افرا با تجربه در زمینه به شما پیشنهاد می دهند که از یک طرح ابتدایی در آغاز استفاده کنید. این طراحی اولیه به شما اجازه می دهد تا به عنوان طراحان محصولات بتوانید هر ایده ی جدیدی که به ذهنتان می رسد را به سرعت بر رو این طرح پیاده کنید. به همین دلیل در دوره آموزشی Sketching For Product Design And AEC بیشترین تمرکز خود را بر روی ساخت طرح های اولیه قرار داده است به حای آن که بیشتر بر روی طراحی های گرافیکی تمرکز کند.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Sketching For Product Design And AEC به شما کمک می کند تا بتوانید سرعت و خلاقیت خود را بالا ببرید. Kevin Henry که خود او نیز یک طراح محصول و مربی آموزش است به هنرجویان مبتدی و متوسط یاد می دهد که چگونه ایده های خود در مقیاس کوچک و تولیدات حجمی تنها با یک خودکار و کاغذ مجسم کنند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Sketching For Product Design And AEC

سر فصل های دوره آموزشی Sketching For Product Design And AEC :

– مقدمه– مروری بر طرح اولیه– اصول طرح اولیه– تصویر ارتوگرافیک– پروژه پرسپکتیو : داخل جعبه– پروژه پرسپکتیو : خارج جعبه– نکات تکمیلی– قرار دادن همه در کنار هم– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی Sketching For Product Design And AEC :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Kevin Henry– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 45 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : دارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Sketching For Product Design And AEC

لینک دانلود