تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Sonic Sea 2016

Sonic Sea 2016 عنوان یکی از مستند های جذاب و دیدنی شبکه Discovery Channel می باشد. فیلم مستند Sonic Sea 2016 در مدت 60 دقیقه ساخته شده است که در رابطه با تأثیر مخرب نویز هایی است که بخش های صنعتی و نظامی در اقیانوس ها تولید می کنند و باعث صدمه زدن به وال ها و دیگر موجودات دریایی می شوند. این فیلم مستند با بیان یک راز آغاز می شود : مرگ و میر تعداد زیادی از گونه های وال ها در باهاما در مارس 2000. پس از این که علت این حادثه مشخص شد این فیلم مستند نقش خطرناک صدا های مختلف در دریا را بررسی می کند و همچنین تغییرات فوری و دراماتیک فعالیت های انسانی بر روی زندگی شنوایی موجودات حساس دریا که باعث از بین رفتن آن ها می شود.

سایر توضیحات : فیلم مستند Sonic Sea 2016 از چند دانشمند کاریزماتیک به نام های  کمک می گید تا Ken Balcomb، کاپیتان سابق نیروی دریایی و متخصص صوت شناسی که به جهان ثابت می کند سونار های وابسته به نیروی دریایی وال ها را می کشد، و همچنین یک موزیسین و فعال طرفدار محیط زیست، Sting که صوت های دنیای موجودات آبزی را به صوت های دنیای ما بر روی زمین متصل می کند. علاوه بر مسائلی که این مستند در رابطه با خطرات پیش روی ما در رابطه با انقراض و مرگ دسته جمعی گونه های مختلف آبزی، راه حل هایی نیز برای رفع این مشکلات و داشتن اقیانوس های آرام تر بیان می کند. در صورتی که قادر به دانلود این مستند جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Sonic Sea 2016

مشخصات فیلم مستند Sonic Sea 2016 :– ژانر : مستند– تهیه کننده : Imaginary Forces– تاریخ انتشار : 2016– مدت زمان فیلم : 60 دقیقه– محصول کشور : USA | Bahamas | Canada | Madagascar | Norway– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p HDTV– فرمت فایل : MP4– زیر نویس انگلیسی : دارد– زیر نویس فارسی : ندارد 

Sonic Sea 2016

لینک دانلود