دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator The Captain Is Dead نسخه PLAZA

Tabletop Simulator The Captain Is Dead یک بازی در سبک شبیه ساز می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Berserk Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Berserk Games یک استودیوی قدیمی می باشد که سابقه ساخت بازی های بسیاری نظیر سری محبوب Tabletop Simulator را در کارنامه هنری خود دارد . سری Tabletop Simulator با انتار نسخه های متفاوت خود این امکان را به بازی بازان داده است که بازی های قدیمی که ما درگذشته با استفاده از صفحه های کاغذی بازی می کردیم را بر روی کامپیوتر خود تجربه کنیم ، سری Tabletop Simulator کالکشنی از کامل ترین بازی های سرگرم کننده رومیزی می باشد . بسته الحاقی جدید این بازی که Tabletop Simulator The Captain Is Dead نام دارد شما را در نقش گروهی از افراد قرار می دهد که سفینه آنها دچار مشکلاتی شده است و موتور آن خراب شده است ، ماموریت شما بسیار ساده می باشد موتور سفینه را تعمیر کنید .

سایر توضیحات : The Captain Is Dead یک بازی همکاری 2 تا 7 نفره می باشد که شما می توانید با کمک دوستانتان به تجربه آن بپردازید . در این بازی شما یک سفینه فضایی بسیار قدرتمند به همراه خود دارید که امکانات بسیاری دارد ، اما بر اثر یک حادثه موتور این سفینه دچار مشکلاتی شده است . در طول این بازی شما با همکاری دوستانتان یک وظیفه کلی دارید راه اندازی دوباره موتور این سفینه و بازگرداندن افراد به سیاره زمین اما در طول بازی بیگانگان فضایی به شما حمله ور می شوند و شروع به اسیب رساندن به سفینه شما و حتی کشتن دوستان شما می کنند ، در نتیجه شما باید بخش های مختلف سفینه خود را به سرعت فعال کرده و بیگانگان را نابود کرده و سفینه را راه اندازی کنید . بازی رایانه ای Tabletop Simulator The Captain Is Dead یکی از زیباترین بسته های الحاقی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator The Captain Is Dead نسخه PLAZA

مشخصات بازی Tabletop Simulator The Captain Is Dead :

نام بازی : Tabletop Simulator The Captain Is Deadپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Berserk Gamesمنتشر کننده : Berserk Gamesسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tabletop Simulator The Captain Is Dead

لینک دانلود