تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator Zombicide نسخه PLAZA

Tabletop Simulator Zombicide یک بازی در سبک استراتژِ نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Berserk Games ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Berserk Games یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد و تاکنون تجربه ساخت بازی های بسیاری چون سری محبوب Tabletop Simulator را در کارنامه هنری خود داشته است ، این استودیو با انتشار این بازی محبوب در سال 2015 موفق شد بازی های شبیه ساز را وارد مرحله جدید از لحاظ کیفی و محبوبیت کنید ، در همین راستا استودیوی سازنده که متوجه موفقیت های بسیار این عنوان شده بود شروع به هماینت از این بازی موفق کرد ، تاکنون بست های الحاقی بسیاری برای این بازی منتشر شده است که هرکدام باعث جذابیت بیشتر این عنوان شده است . بازی رایانه ای Tabletop Simulator Zombicide آخرین بسته الحاقی این سری محبوب می باشد که موفق شده است این بازی را باری دیگر به عنوان یکی از بهترین بازی های شبیه ساز معرفی کند .

سایر توضیحات : در این بسته الحاقی جدید مد جدیدی به این بازی اضافه می شود که در بازی زامبی ها وارد سفحه بازی می شوند و شما باید به عنوان یکی از بازماندگان به مبارزه با آنها بپردازید و از دست آنها فرار کنید . مکانیک گیم پلی این بازی باری مبارزه با زامبی ها تغییر کرده است و باعث شده است ، که بازی باز در هنگام تجربه این عنوان احساس تجربه بازی جدید داشته باشد . گرافیک هنری این بازی در سطح بالایی قرار دارد و باعث می شود که شما در هر مرحله جدید چند دقیقه ای را به تحسین گرافیک بالای این بازی بپردازید . طراحی مراحل جدید این بازی بسیار متنوع و جذب می باشد ، همچنین موسیقی بکار رفته در بسته جدید با فضای جدید بازی در ارتباط مستقیم می باشد . بازی شبیه ساز Tabletop Simulator Zombicide یکی از بازی های جذاب سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tabletop Simulator Zombicide نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Tabletop Simulator Zombicideپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Berserk Gamesمنتشر کننده : Berserk Gamesسبک بازی :  شبیه ساز – فکرینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tabletop Simulator Zombicide

لینک دانلود