دانلود بازی Tales From The Borderlands نسخه DUPLEX

Tales From The Borderlands بازی در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Telltale ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . Tales From The Borderlands یک بازی پنج قسمتی می باشد که تسط خالق سری بازی The Walking Dad و The Wolf Among US ساخته شده است . وقایع داستانی در محیط پاندورا و بعد Borderlands 2 می باشد . در این نسخه از بازی ما شاهد داستانی سراسر جالب و طنز گونه از دو ماجراجویه جوان هستیم که در تلاش برای رسیدن به قدرت می باشند . شما در این بازی در نقش دو شخصیت به نام Rhys که در تلاش برای رسیدن به Handsome Jack بعی می باشد و دیگر شخصیت Fiona می باشد .

سایر توضیحات : دو شخصیت اصلی بازی ماجراجویی خود را آغاز کرده و به مناطق مختلفی می روند و اسرار آنها را کشف می کنند . در این مسیر ممکن است که آنها با راهزنها , گانگسترها و شکارچیان روبه رو شوند که برخی می توانند مانند مانع در سر راه شما قرار بگیرند . گیم پلی بازی Tales From The Borderlands همانند دیگر بازی های این استودیو می باشد و مبتنی بر تصیمات و انتخاباتی است که شما در طول بازی بر روی دیالوگ ها خواهید داشت . مناطق Pandora بسیار زیبا کار شده و بسیار شبیه به نسخه ها اصلی این عنوان می باشد که در قدیم توسط Gearbox منتشر شده است .

 *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

 *  قابل اجرا بر روی +CFW 4.78 *

* Game ID : BLUS31586 *

Tales From The Borderlands

مشخصات بازی :نام بازی : Tales From The Borderlandsپلتفرم : PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Telltaleمنتشر کننده : Telltaleسبک بازی : ماجراجوییآیدی فایل : BLUS31586لینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tales From The Borderlands

لینک دانلود