تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Banner Saga 2 نسخه GOG

The Banner Saga 2 یک بازی استراتژی نقش آفرینی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Stoic ساخته شده  و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است ، این استودیو یکی از استودیوهای موفق بازی سازی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی هایی چون The Banner Saga: Factions و The Banner Saga را در کارنامه هنری خود دارد که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش می باشند و استودیوی بازی سازی Stoic برای ساخت این بازی ها موفق به دریافت جوایز بسیاری نیز شده است . بازی های استراتژیک از بازی های موفق و پرطرفدار در میان بازی بازان می باشند و تاکنون در این سبک بازی هایی مانند سری warcraft و starcraft منتشر شده است . داستان این بازی در سرزمین وایکینگ ها در جزیان است و شما باید به عنوان رهبر وایکینگ های شجاع و نترس به مقابله با دشمنانتان رفته و در این راه دوستان زیادی نیز بدست آورید ، دوستانی که ممکن است در ماجراجویی های آینده به کمک شما بیایند و یا سد راه شما قرار گیرند . بازی استراتژیک The Banner Saga 2 یکی از بازی های موفق در سال های اخیر می باشد .

سایر توضیحات : در این بازی شما با نقشه ای بسیار بزرگ روبرو خواهید شد که در آن مناطق بسیاری وجود دارد و شما انتخاب می کنید که به کدام منطقه حمله کنید و با چه استراتژی با دشمنانتان روبرو خواهید . یکی از نکات جالب این بازی ترکیب سبک نقش آفرینی با سبک استراتژیک می باشد که باعث شد است سازندگان بتوانند از المان های سبک نقش آفرینی استفاده کرده و آین بازی را تبدیل به یکی از بازی های موفق در سبک استراتژیک کند به طوری که تصمیمات شما به سبک بازی های نقش آفرینی تاثیر مستقیمی در پایان بازی شما و همچنین نحوه پیشبرد داستان دارد ، شما می توانید کارکتر های بازی را تبئیل به دشمنان خونی خود کنید و یا آنها را تبدیل به بهترین همراهان خود کنید . گیم پلی این بازی به لطف وارد کردن تعداد زیادی آیتم و کشتی تبدیل به یکی از درخشان ترین بخش های این بازی شده است ، بطوری که شما به راختی نمی توانید از این بازی دست بکشید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Banner Saga 2 نسخه GOG

مشخصات بازی :نام بازی : The Banner Saga 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Stoicمنتشر کننده : Stoicسبک بازی : اکشن – استراتژیکنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

The Banner Saga 2

لینک دانلود