دانلود فیلم آموزشی The Best Way To Cut Out Hair

The Best Way To Cut Out Hair یکی دیگر از فیلم های آموزشی جذاب و کاربردی شرکت Phlearn می باشد که توسط Aaron Nace تدریس می شود. در دوره آموزشی The Best Way To Cut Out Hair شما ماسکه کردن مو ها را به گونه ای انجام خواهید داد که تا کنون هرگز بدین شکل عمل نکرده اید. در این دوره آموزشی شما راه های پیشرفته برش و ادیت اصولی مو ها در نرم افزار فتوشاپ را یاد می گیرید. علاوه بر آن شما می توانید تکنیک های ترکیب خود را در این نرم افزار بالا ببرید و همچنین یاد می گیرید چگونه رنگ های مختلف با هر پس زمینه ای را برای آن که تصویر نهایی به صورت واقعی و طبیعی به نطر برسد، را تطبیق دهید.

سایر توضیحات : در دوره پیشرفته آموزشی The Best Way To Cut Out Hair شما ابتدا مفاهیم ابتدایی تئوری ترکیب و سپس تکنیک های چندگانه حرفه ای برای برش مو ها در هر پس زمینه ای را آموزش می بینید. این دوره آموزشی به طور چشمگیری دانش شما را از ابزار Pen، انتخاب پیشرفته، تطبیق رنگ، ترکیب تصویر و بسیاری موارد دیگر بالا می برد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

The Best Way To Cut Out Hair

نرم افزار های مورد نیاز دوره آموزشی The Best Way To Cut Out Hair :

– Photoshop

سطح دوره آموزشی The Best Way To Cut Out Hair :

– پیشرفته

مشخصات فیلم آموزشی The Best Way To Cut Out Hair :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Phlearn– مدرس : Aaron Nace– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : MOV– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

The Best Way To Cut Out Hair

لینک دانلود