دانلود فیلم مستند The Pearl Button 2015

The Pearl Button 2015 نام فیلم مستند می باشد که توسط استودیوی Atacama Productions ساخته شده است . اقیانوس ها شامل تاریخ بشریت می باشند . دریا صدای تمام کره ی زمین و صداهایی از سیاره های دیگر را در خود نگه می دارد . آب از ستاره ها انگیزه دریافت می کند و آن را به موجودات زنده انتقال می دهد . آب طولانی ترین مرز در شیلی می باشد . همچنین نگه دارنده ی راز دو دکه مرموز می باشد که در کف آن وجود دارد . شیلی با دارا بودن 2670 مایل مرز ساحلی و بزرگترین مجمع الجزایر در جهان یک چشم انداز فوق العاده در دنیا خلق کرده است . در هر کدام از جزایر آتشفشان ها , کوه ها و یخچال های طبیعی وجود دارد . مردمان بومی پاتاگونیایی , اولین ملوانان انگلیسی و همچنین کسانی که زندانیان سیاسی هستند در این جزایر زندگی می کنند . بعضی از افراد می گویند که آب دارای حافظه است این فیلم نشان می دهد که همچنین دارای صدا نیز می باشد .

دانلود فیلم مستند The Pearl Button 2015

سایر توضیحات : فیلم مستند The Pearl Button 2015 توسط Patricio Guzmán کارگردانی و نویسندگی شده است . این مستند ساز کار خود را از سال 1996 و با فیلم مستند La tortura y otras formas de diálogo آغاز کرد و تا به امروز 68 عنوان در کارنامه ی خود دارد . این فیلم محصول کشور شیلی بوده و در تاریخ 15 اکتبر 2015 در همان کشور به اکران رسید . Patricio Guzmán و Raúl Zurita از بازیگران این فیلم مستند می باشند .

دانلود فیلم مستند The Pearl Button 2015

مشخصات فیلم مستند The Pearl Button 2015 :

– ژانر : مستند– محصول کشور : فرانسه – اسپانیا – شیلی – سوئیس– تاریخ انتشار : 2015– مدت زمان : 82 دقیقه– زبان پخش : اسپانیایی– کیفیت نمایش : 720p Brip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

The Pearl Button 2015

لینک دانلود