تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

Topaz DeNoise AI v1.2.1 نرم افزار کاهش نویز عکس در مک

Topaz DeNoise AI به شما کمک می کند تا در هر نقطه ای و در هر شرایط نوری ای بدون هیچ شرط و شرایطی عکسبرداری کنید. با استفاده از اولین ابزار کاهش نویز دیجیتال قدرت گرفته از هوش مصنوعی نویز تصاویر خود را حذف و جزئیات واضح را در تصاویر خود بازیابی کنید. ممکن است از نتایج به دست آمده شگفت زده شوید.کاهش خوب نویز تصویر، مانند خرید و استفاده لنز جدید است. هنگام عکسبرداری سریع از عکس های اکشن سریع، تصاویری که در شب در نور کم می گیرید یا هر وضعیت دیگری که به ISO بالایی احتیاج دارند، می توانید با Topaz DeNoise AI نتایج با کیفیت بسیار بالاتری بدست آورید.فناوری کاهش نویز تصاویر اساساََ برای یک دهه یکسان بوده است و فقط پیشرفت های جزئی در آن وجود داشته است. نرم افزار Topaz DeNoise AI بسیار متفاوت است، ما الگوریتم میلیون ها تصویر بدون نویز و واضح رو به این هوش مصنویی آموزش دادیم تا اینکه در حقیقت یاد گرفت که نویز چه چیزی هست و چگونه می تواند به بهترین نحو آن را حذف کند.این نرم افزار کل تصویر را بررسی می کند و به طور جامع تفاوت بین نویز و جزئیات در عکس را مشخص و تعیین می کند. سپس پس از فهمیدن اینکه چه چیزی نویز است و چه چیزی جزء جزئیات عکس است، این نرم افزار بسیاری از نویز های مزاحم را حذف و آنها را به صورت جزئیات بازیابی می کند.زمانی که شما بهترین کیفیت پیکسلی را برای تصاویر و نتایج خود احتیاج دارید، DeNoise به شما بهترین کیفیتی که هم اکنون در هر مکانی وجود دارد را ارائه می دهد. ابزار های دیگر کاهش نویز مانند Lightroom به شما یک انتخاب می دهد، برخی از نویز ها را نگه دارید یا برخی از جزئیات را حذف کنید اما تکنولوژی این نرم افزار به شما امکان این را می دهد که بهترین هر دو را داشته باشید، یعنی اینکه نویز را پاک کرده در حالی که جزئیات را نیز تقویت می کنید.
نام: Topaz DeNoise AI
شرکت سازنده: Topaz Labs
ورژن: v1.2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

Topaz DeNoise AI 1.2.1

Shoot anywhere in any light with no reservations. Eliminate noise and recover crisp detail in your images with the first AI-powered noise reduction tool. You may be surprised at the results you get.
Great noise reduction is like a lens upgrade. You'll be able to get much higher-quality results when you're shooting fast action shots, night images, or any other situation that requires a high ISO. Use DeNoise AI to help you create a pixel-perfect photo in any situation.

لینک دانلود