تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tumbleweed Express نسخه PLAZA

Tumbleweed Express یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی The Dirigiballers, LLC  ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی The Dirigiballers, LLC یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای Tumbleweed Express را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است . استودیوی بازی سازی The Dirigiballers, LLC سعی دارد که در بازی های خود یک گیم پلی بسیار جذاب و غنی ارائه دهد تا بازی بازان از تجربه بازی های آنها نهایت لذت را ببرند . بازی رایانه ای Tumbleweed Express یکی از همین بازی ها می باشد که سازنده در آن سعی داشته است با استفاده از یک گیم پلی جذاب بهترین تجربه ممکن را برای بازی باز به ارمغان بیاورد که با توجه به نقدهای مثبت این عنوان و همچنین فروش فوقالعاده آن می توان گفت که در این زمینه کاملا موفق عمل کرده است .

سایر توضیحات : داستان این بازی در سال 1885 و در غرب وحشی در جریان است ، یک کمپانی حمل و نقل که برای فرستادن کالاهای خود از قطار استفاده می کند مورد هجوم تعداد زیادی از هواپیماها و دزدان قرار می گیرد و برای مبارزه با انها و دفاع از محصولات خود قطار های خود را به سلاح های پیشرفته زمان خود مجهز کرده است . دنیای این بازی بسیار بزرگ می باشد و از این لحاظ این اجازه را به سازندگان داده است که مراحل بسیار متنوع و طولانی را برای بازی بازان طراحی کنند ، گرافیک هنری و فنی این بای نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد که باعث شده است این بازی به یکی از جذاب ترین بازی های سال های اخیر تبدیل شود . گیم پلی این بازی یکی از بخش های درخشان این بازی می باشد زیرا قطار شما با دارا بودن تعداد بسیار زیادی سلاح و توپ باعث می شود که شما مانند یک تانک در غرب وحشی پیش روی کنید . بازی رایانه ای Tumbleweed Express یکی از بازی های جذاب امسال می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Tumbleweed Express نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Tumbleweed Expressپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : The Dirigiballers, LLCمنتشر کننده : The Dirigiballers, LLCسبک بازی :  اکشن – ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Tumbleweed Express

لینک دانلود