تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر UEFA Euro 2016 France نسخه Tinyso

UEFA Euro 2016 France نام بسته الحاقی جدید بازی محبوب Pro Evolution Soccer 2016 می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Konami Digital Entertainment ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Konami Digital Entertainment  که یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد تجربه ساخت بازی های قدرتمند بسیاری را در کارنامه هنری خود دارد و برای ساخت این بازی ها موفق به کسب جوایز بسیاری نیز شده است . بازی هایی مانند سری METAL GEAR و Pro Evolution Soccer 2016 از همین بازی ها می باشند . سری Pro Evolution Soccer از سری بازی های محبوب ورزشی می باشد که بصورت سالانه منتشر می شود و در هر نسخه جدید بازی های ورزشی را وارد مرحله ای جدید می کند و تغیرات بسیاری به سبک بازی های ورزشی و بخصوص ورزش فوتبال وارد می کند . بازی ورزشی UEFA Euro 2016 France آخرین و جدیدترین بسته الحاقی بازی ورزشی و محبوب Pro Evolution Soccer می باشد که بازی های Euro 2016 را پوشش می دهد .

سایر توضیحات : مسابقات 2016 UEFA European Championship یا به اختصار UEFA Euro 2016 France نام پانزدهمین سری از مسابقات معروف و محبوب جام قهرمانان اروپا می باشد که به تازگی در حال انجام است ، در همین راستا کمپانی های بازی سازی و بخصوص کمپانی هایی که دست به ساخت بازی های ورزشی می زنند شروع به انتشار نسخه های جام قهرمانان اروپای بازی های خود کرده اند . کمپانی کونامی نیز که سازنده سری محبوب Pro Evolution Soccer می باشد به تازگی نسخه UEFA Euro 2016 France بازی محبوب خود را منتشر کرده است . در این بسته الحاقی تیم ها دارای آخرین آپدیت ها و نقل و انتقال ها می باشند هوش مصنوعی و گرافیک بازی نیز دست خوش تغییراتی شده است و همچنین استادیوم های برگذار کننده این مسابقات دقیقا از روی استادیوم های برگذارکننده شبیه سازی شده اند که این امر خود لذت تجربه این عنوان را دوچندان کرده است . بازی رایانه ای UEFA Euro 2016 France یکی از جذاب ترین بسته های الحاقی سال 2016 می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر UEFA Euro 2016 France نسخه Tinyso

مشخصات بازی :نام بازی : UEFA Euro 2016 Franceپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Konami Digital Entertainmentمنتشر کننده : Konami Digital Entertainmentسبک بازی :  شبیه ساز – فوتبالنوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

UEFA Euro 2016 France

لینک دانلود