دانلود بازی UEFA Euro 2016 France نسخه DUPLEX برای PS3

UEFA Euro 2016 France جدیدترین بازی ورزشی می باشد که به تازگی توسط استودیوی KONAMI ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم PS3 منتشر کرده است . این نسخه در واقع یک نسخه فرعی از سری بازی های PES به شمار می رود که به مناسب جام ملت های 2016 که در کشور فرانسه در خرداد ماه سال جری آغاز می شود در دسترس قرار گرفته است . در مجموع در این ترنمنت 24 تیم اروپایی شرکت داشته و مسابقات خود ا آغاز می کنند . تا آخرین روز مسابقات که 10 جولای می باشد یزی بالغ بر 50 بازی به انجام رسیده و فینالیست ها را مشخص می کند . در UEFA Euro 2016 France نسخه ویژه از کونامی ما شاهد لیست نهایی تمامی تیم های شرکت کننده به همراه تمام ورزشگاه های میزبان در کشور فرانسه خواهیم بود . یکی از شاخص ترین ورزشگاه ها Stade de France که میزبان مسابقه فینال می باشد . در مجموع 14 تیم از 24 تیم موجود دارای لایسنس قانونی می باشد در کنار چهره ی 100 ها بازیکن که به زیبایی کار شده است .

سایر توضیحات : در مجموع در UEFA Euro 2016 France تیم ها در قالب 6 گروه 4 تیمی با یک دیگر به رقابت می پردازند در گروه A مسابقات فرانسه میزبان با رومانی , آلبانی و سوئیس در گروه B انگلیس , روسیه , ولز و اسلوواکی در گروه C آلمان , اوکراین , لهستان و ایرلند شمالی در گروه D اسپانیا , جمهوری چک , ترکیه و کرواسی در گروه E بلژیک , ایتالیا , ایرلند و سوئد و در آخر در گروه F پرتغال , ایسلند , ایسلند و یونان حضور دارند . هر تیم در قالب سه مسابقه با حریفان خود روبهرو شده و تیم های اول و دوم به صورت مستقیم به دور بعد راه پیدا می کنند .

 *  قابل اجرا بر روی +CFW 4.78 *

* Game ID : BLES02228 *

UEFA Euro 2016 France

مشخصات بازی :نام بازی : UEFA Euro 2016 Franceپلتفرم : PS3زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : KONAMIمنتشر کننده : KONAMIسبک بازی : ورزشینام فایل : BLES02228لینک مرتبط : Wikipedia– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

UEFA Euro 2016 France

لینک دانلود