تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Umbrella Corps برای PS4

Umbrella Corps یک بازی در سبک شوتر تاکتیکی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی CAPCOM ساخته شده و برای کنسول PS4 منتشر شده است . بازی رایانه ای Umbrella Corps یک عنوان فرعی در سری محبوب RESIDENT EVIL می باشد . روایت داستانی این بازی در سال 2015 و دوسال پس از وقایع بازی Resident Evil 6 و همچنین دوازده سال پس از نابودی کمپانی آمبرلا در جریان است . کمپانی بدنام آمبرلا که سال ها مشغول ساخت سلاح های بیولوژیکی بوده است در سال 2003 به طور کامل نابود می شود ، اما نمونه های تحقیقاتی و پروژه های بیولوژیکی بسیاری از این کمپانی به جای مانده است ، که کمپانی ها و گروهای تروریستی بسیاری برای بدست آوردن آنها در تلاش هستند . در این بازی شما به عنوان یکی از نیروهای همین گروه ها می باشید و باید با مبارزه با سایر نیروها و از بین بردن آنها پروژه های آزمایشی را بدست آورده و به کمپانی خود تحویل دهید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Umbrella Corps یک بازی شوتر مولتی پلیر می باشد که در طول بازی زامبی ها نیز حظور دارند که این امر چالش بازی را دوچندان کرده است . در این بازی دو گروه مزدور حظور دارند که شما با انتخاب یکی از این گروه ها وارد بازی می شوید و باید با همکاری با سایر هم تیمی های خود و نابود کردن تیم مقابل ماموریت خود را کامل کنید ، این بازی از دو دید اول شخص و سوم شخص در جریان است که این امر باعث تنوع بالای گیم پلی شده است . نقشه های این بازی یکی از نکات جالب این بازی می باشند شما در مکان های قدیمی و آشنای این سری محبوب به مبارزه با دشمنان خود می پردازید . این بازی دارای شخصی سازی بسیار جذابی می باشد شما کارکتر خود را با توجه به علایق خود می سازید و همچنین دسترسی به تعداد بسیار زیادی اسلحه دارید .

دانلود بازی Umbrella Corps برای PS4

مشخصات بازی :نام بازی : Umbrella Corpsپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : CAPCOMمنتشر کننده : CAPCOMسبک بازی : اکشن , شوترآیدی فایل : CUSA03109لینک مرتبط : PS Store

Umbrella Corps

لینک دانلود