تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Unreal Learn Lighting

Unreal Learn Lighting یکی از فیلم های آموزشی جدید شرکت Lynda می باشد که توسط Tom Sirdevan تدریس می شود. سایه زنی و نورپردازی اصولی و درست در نرم افزار Unreal باعث می شود تا آنچه که شما ساخته اید هر بیشتر واقعی به نظر بیاید و تأثیر بیشتری بر مخاطب بگذارد و از این رو در دوره آموزشی Unreal Learn Lighting به شما یک سری تکنیک ها و روش هایی در رابطه با نورپردازی آموزش داده می شود که با یادگیری آن ها قادر خواهید بود بیش از پیش پروژه های خود را باور پذیر کنید.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Unreal Learn Lighting با همراهی کردن Tom Sirdevan، در ابتدا نگاهی خواهد داشت به نورپردازی مستقیم (نقطه، خال و نور های مستقیم) و سپس به حوزه نورپردازی غیر مستقیم وارد خواهد شد. در این دوره آموزشی شما یاد خواهید گرفت که چگونه نور های مختلف با هم تفاوت دارند و این که چگونگی استفاده از آن ها برای عملکرد real-time متناسب با نوع بازی های استاتیک و دینامیک، را بهینه سازی کنید. بخش 3 نیز به بررسی افکت ها روشنایی مختلفی که می توان از آن ها استفاده کرد تا یک بازی حرفه ای تر داشته باشیم را بیان می کند. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Unreal Learn Lighting

سر فصل های دوره آموزشی Unreal Learn Lighting :– مقدمه– نورپردازی مستقیم – نورپردازی غیر مسقیم– افکت های روشنایی– نتیجه گیریمشخصات فیلم آموزشی Unreal Learn Lighting :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Tom Sirdevan – مدت زمان آموزش : 1 ساعت و 32 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Unreal Learn Lighting

لینک دانلود