دانلود فیلم مستند Virunga 2014

Virunga 2014 یک فیلم مستند در ژانر جنگ می باشد . در اعماق جنگل های شرقی کنگو پارک ملی Virunga قرار دارد . این منطقه یکی از مهم ترین مکان های زیستی در جهان بوده و زیستگاه گوریل های کوهی می باشد . در دنیای وحشی مناطق آن به صورت محدودی محصور شده است . یک تیم کوچک و آماده از رنجرها وظیفه ی نگهبانی از آن را بر عهده دارند . یک سرباز سابق وظیفه ی نگهداری از یک بچه گوریل یتیم را برعهده داشته و یک محیط بان بلژیکی حفاظت از این دنیای UNESCO را توسط شبه نظامیان در دست گرفته است . از طرفی شکارچیان سخت در تلاش برای به دست آوردن منابع طبیعی کنگو می باشند . گروه شورشی و تازه تاسیس M23 در سال 2012 اعلام جنگ کردند . درگیری جدیدی باعث شده تا مردم این ناحیه مقاوم شده و در برابر نیروهای دیگر آماده باشند .

دانلود فیلم مستند Virunga 2014

سایر توضیحات : فیلم مستند Virunga 2014 توسط Orlando von Einsiedel کارگردانی و نویسندگی شده است . Einsiedel که کارگردانی فیلم های مستند زیادی را بر عهده داشته فیلم های نظیر People and Power و King of the Mountain را در کارنامه ی هنری خود دارد این فیلم که ساخت کشورهای انگلیس و کانادا می باشد نمرات قابل قبولی کسب کرده که می توان به 8.3 از سایت معتبر IMDB و نمره قابل قبول 93 از سایت متاکریتیک اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند Virunga 2014

مشخصات فیلم مستند Virunga 2014 :

– ژانر : مستند – جنگ– محصول کشور : انگلیس – کانادا– تاریخ انتشار : 2014– مدت زمان : 100 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی – فرانسه– کیفیت نمایش : 720p WEB-DL– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

Virunga 2014

لینک دانلود